Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan, és kivel jártok el...

Hogyan, és kivel jártok el bulizni, vagy csak simán éjjel beülni valahová?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, sosem voltam eljárós fajta, de nem azért mert nem szeretnék, hanem mert nem volt rá mód.

Nem volt a lakóhelyemhez közeli barátnőm, pasim. Mivel jelenleg sincs barátom, csak a barátnőimmel mehetnék, akik hívnak is, de ahhoz, hogy éjjel elinduljak egyedül, gyáva vagyok. Éjjel már nem járnak buszok, mások nem errefele laknak, nem égnek a lámpák, üres a város, a szórakozóhelyek, kocsmák meg nem mifelénk vannak. A másik meg, hogy hazajönni is félnék egyedül. Ti hogy oldjátok ezt meg? Nem kérhetek meg folyton valakit, hogy kísérjen haza, pláne ha ő is lány. Egyébként a többiek jórészt kolisok, vagy albérletbe laknak a városközpontban, szóval nekik ilyen gondjaik nem nagyon vannak, mert vagy együtt mennek a szobatársaikkal, vagy többen a koliból.


2011. szept. 23. 13:20
 1/10 MarySue ***** válasza:
Taxi?
2011. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MarySue ***** válasza:
87%

Ja, elnézést a kérdésre nem válaszoltam :)

Szóval, nekem/nekünk szerencsénk van, mert barátnőimmel nem messze lakunk egymástól, öten-hatan biztonságosabban mozgunk. Ráadásul van ugye az éjszakai busz, ami egy rendkívül hasznos találmány. (bár a mondandódból azt szűrtem le, hogy te nem budapesti vagy,mivel éjjel nem jár semmi)

Hát igen, így elég nehéz :/ de szerintem a taxi elfogadható megoldás lenne

2011. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az nem jó. Drága, és két ismerősömet is kikezdték a taxisofőrök, amúgy is nagyon félős vagyok, nem bírnám ki idegekkel, hogy beüljek egy autóba, ami lehet nem is haza visz.:( Az megint más lenne, ha nem egyedül kéne beülnöm.
2011. szept. 23. 13:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok. Pesten talán éjjel is járnak az utcákon, bár nem tudom biztosra, de nálunk mintha kihalt volna a város éjjelente.:(
2011. szept. 23. 13:28
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tudsz valakinél ott aludni, aki mondjuk a városközpontban lakik? Nem kell minden nap bulizni járni, egyszer egyszer egy héten, ha vagytok olyan jó barátnők, szerintem megoldható. egyébkén nem tudom ott hogy működik nálunk annak idején a koliba pl be lehetett jönni aludni x ft-ért. (asszem 800ft volt egy éjszaka)
2011. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MarySue ***** válasza:
Szegénykém, ez tényleg elég faramuci helyzet. Melyik város/település, ha nem titok?
2011. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a barátnőimmel szoktam járni. Egy barátnőm benn lakik a központban, ha nincs kedvem még egy órát utazni éjszaka, akkor egyszerűen megkérem, hadd aludjak nála. Viszek magammal fogkefét meg egy tiszta bugyit, kapok egy pokrócot meg egy hosszabb pólót és ennyi. Reggel meg már haza tudok menni.

Kollégiumban is lehet aludni, szóval ugyanezt meg tudod játszani.

2011. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg az egyik bnődet, aki hív, hogy hadd aludj nála. Mondd el neki is, amit ide leírtál, sztem simán bele fog menni.
2011. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs ismerősöd akinek van autója azzal egyszerűbb.
2011. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem járok bulizni de amikor voltam akkor úgy csináltuk hogy a buszmegállóban találkoztunk és együtt mentünk el.
2011. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!