Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szerezzek haverokat?

Hogyan szerezzek haverokat?

Figyelt kérdés

9.es vagyok és nem nagyon ismerek mindenkit

van pár ember de azok szobatársaim (10.esek) és csak este találkozok velük

szóval azt kérdezem hogy milyen témával haverkodjak,

mert ők fociznak nekem meg semmi közöm a sporthoz viszont én meg zenélek,arról meg ők nem tudnak semmit

magamról:nem vagyok valami beszédes de ha van valami közös témánk az illetővel akkor nagyon jó társaság tudok lenni,lányoknak nem nagyon jövök be (NEM VAGYOK MELEG) mert nem vagyok olyan jó képű,de itt is ha van közös témánk akkor ...

15/f


2011. szept. 24. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Légy magabiztos és ne azt mutasd magadról, hogy "Hé, velem nem beszél senki, te se gyere ide, mert morcos vagyok".

Legyél vidám és nyitott. Akár milyen témával oda mehetsz valakihez.

Nekem a tesóm most elsőéves az egyetemen, neki is kicsit furcsa volt ez a sok új arc (90-en vannak). Mindig mondom neki, hogy ahhoz menjen oda, aki épp egyedül van. Megkérdezni, hogy hol lesz óra vagy melyik csoportba vagy, ki a tanár stb. Aztán majd ha jönnek az illető barátai, bemutatja neked őket és mindjárt nem csak 1 embert ismertél meg, hanem 5-öt.


Sok sikert!!!


19/L

2011. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném hogy mi a csillagjegyed?
2011. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ikrek
2011. szept. 30. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!