Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Manapság a férfiaknak is...

Manapság a férfiaknak is szőrteleníteni kell magukat?

Figyelt kérdés
Férfitársaim, ti hol szőrtelenítitek magatokat rendszeresen?
2011. okt. 10. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, régimódi vagyok, de nyaktól lefelé nem borotválkozom.


33/f

2011. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Kelleni nem kell, csak ez a mai celebdivat, és sokakban él még a csordaszellem... ha úgy érzed jól magad, szőrteleníts, de ne azért, mert valaki más szerint ez kell!
2011. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a szőrös pasik jönnek be, egyenesen taszítanak a leszőrtelenítettek... borotválja az arcát (bár nekem a borosta is tetszik), aztán mást ne!!!
2011. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kell? Miért kellene?

Ne nézz annyi tévét, élj valódi életet. Abban ilyen kérdések fel sem merülnek!

36f

2011. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, nő vagyok.

Férjem szokta hónaljban, amúgyis ízzadós típus, ez a saját higiéniája.

Alul viszont én szeretem, ha nem szőrös, hányingerem van ha "azzal" együtt a számba lóg.

Mellkasán szőrös, az kell oda, az szexi.

2011. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem spec. egészségügyi okokból kell, de ennek örülök is, mert egyrészt alapból sem tetszik, ha borzas vagyok, másrészt meg elég összevissza, ritkás is a szőröm, szóval egyáltalán semmi jó nincs benne, szívesen megszabadulnék tőle végleg. Haj, szemöldök, bajusz és kecskeszakáll maradhat, minden más szőr mehet.
2011. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Barátom csak a hónalját szokta az arcán kívül. Néha rövidebbre veszi az intim részeket és annyi. De alapból sem egy szőrmók.
2011. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem kell! honnan veszed? viszont ha te! úgy érzed jól magadat? akkor csináld bátran nem kell parázni ennyi.

Én ipl-re járok az arcomat szedetem kompletten mert mióta az eszemet tudom az őrületbe kerget! és miért? azért mert utálok borotválkozni! utálom ha szúr, ha beleakad a konyhaajtó függönyébe és jön utánam, öregebbnek látszom ami nem hiányzik (36 vok) és ápolatlannak mint egy csőlakó! szval én köszönöm meg minden de nekem így jó és a bőröm is full piros mindég költeni meg egyéb felesleges dolgokra egy fillért se fogok, ez végleges lesz és nem fogok miatta idegeskedni meg minden.

Aki akarja és úgy jó neki az tegye meg ennyi, amúgy átlagos vok ettől eltekintve.

2011. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 dirtboy ***** válasza:
94%

én magam miatt szőrtelenítem a testem,bár nem minden hol teljesen csupasz csupasz.

arcot borotválok de elég sűrűn borostás vagyok.

mellkasom borotválom

hasam borotválom

hónaljam borotválom

intim tájékot borotválom

lábamon pedig hasvágóval vágom kisebbre a szőrt, /6mm-esre/ az úgy pont izélésen szőrös.

hobbim,/szenvedélyem/ a testépítés szóval nem kérdés számomra a szőr eltüntetése.

2011. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 dirtboy ***** válasza:
bocs a szó ismétlésért /csupasz/ nem vettem észre hogy kétszer írtam.
2011. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!