Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők is ugyanúgy be szoktak...

A nők is ugyanúgy be szoktak szólni a nekik tetsző férfiaknak, ahogy a férfiak is tenni szokták pl mikor fütyülgetnek építkezésen? Vagy csak a férfiak hobbija ez?

Figyelt kérdés

:D

Csak úgy eszembe jutott. Mert eddig nem nagyon hallottam olyanról, hogy nők szóltak be férfiaknak vagy fütyültek utánuk.

Ha valakinek van valami sztorija szívesen fogadom:D.

Amúgy én lány vagyok de nekem nem jutna eszembe ilyen.:D


Mit gondoltok erről?


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..


ezzel a kérdéssel kapcsolatban jutott eszembe a kérdésem is:)


2011. aug. 12. 15:13
 1/6 Tetszik a ***** válasza:
52%

Hát. Akinek nincs 8 általánosa, a következő szakmák elképzelhetőek:

-Férfi: Hajléktalan / Bűnöző / kiv. ha szerencsés ember / Alkalmi munkás / Alkalmi troll / (tehát illik a leírásod)

-Nő: Prostitúció / gyors házasság / (szóval fényes nappal az utcán nem látod őket)


Ja meg már olvastam itt a fórumon, hogy idegesítő tini csajok koslatnak pasik után nem zavartatva, hogy épp a nőjével van. És ez elég idegesítő.

Úgyhogy még egy feminista szagú megjegyzést neee, kikérem magamnak. =) Ha meg már nagyon intim, hát jelentsd fel, így is több ilyen joga van a nőknek, mint a férfiaknak.

2011. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én nem gondoltam úgy, hogy feministának tűnjön a szövegem :D eszembe se jutott ilyen! Nem erről van szó, mert nem vagyok feminista. Csak gondolkoztam egy kicsit és eddig nem nagyon hallottam olyanról, hogy nők fütyültek vagy beszóltak valamit a férfiaknak. Lehet a prostik csinálják ezt, sőt biztos. De én inkább normál nőkre gondoltam.

hát, a tinik..igen azokról én is gondoltam valami ilyesmit, hogy talán ők csinálják ezt.

De nem tudom. Én inkább felnőtt nőkre értem.:)

2011. aug. 12. 15:24
 3/6 Tetszik a ***** válasza:
Hát igen, normál nők nem csinálják és normál pasik se. =)
2011. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem elég, ha magamban gondolok valamit egy jó pasiról, vagy egy barátnak áradozom úgy, hogy a pasi ne hallja.
2011. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ez nem A FÉRFIAK hobbija, hanem a MUNKÁS PARASZTOK hobbyja!! Normális kultúrember nem tesz ilyet!
2011. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se hallottam még soha, hogy nők csinálnának ilyet :D és most belegondolva tényleg az építkezéseken szokták... ami szerintem azért durva, mert amikor 15 évesen sétálok az utcán, a negyvenéves pali közli "milyen szép cicim van"... és most is az utcánkban az egyik ház előtt építik a kertet, arra sétálok minden reggel és délután, és az összes férfi az ásójára támaszkodva bámul... :s
2011. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!