Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, nők! Ha hosszú a sor...

Lányok, nők! Ha hosszú a sor a női előtt, szoktátok használni a férfi WC-t?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 11:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Oh, hát nálunk középsuliban ez rendszeres eljárás volt! :D Mondjuk annak meg is volt az oka. Mi voltunk a legfelső emeleten, ahol többnyire 1-2 terem üres,főleg 11 után. Amúgy is kevés volt a fiú a suliban, mert olyan szakok voltak, ahol több a lány. Viszont a női WC állandóan dugig volt, a férfi meg tök üres. :D
2011. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
igen, mert a nők benn szarakodnak egy óráig, komolyan gőzöm nincs, mit csinál a többi nő ilyenkor, nekem tamponcserével is max 2 perc. de az igaz, hogy a női sokkal kulturáltabb.
2011. okt. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, mert a férfi wc nagyon gusztustalan általában... utoljára a forma1en mentem be a férfibe, mert akkora sor volt a nőin.
2011. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez nagyobb buszutak alkalmával rendszeres szokott lenni. Megjegyzem, utálom, mikor a nők ezt csinálják, én ugyanis nem tudok piszoárt használni, csak ha egyedül vagyok, viszont a nők mindig befoglalják a fülkéket. AZ a férfiaké, és kész, nincs semmi joguk hozzá.


Másfelől viszont nem őket tartom hibásnak, tényleg nem értem, miért nem tűnik fel az építészeknek, hogy a női WC-k előtt mindig kilométeres a sor, a férfiak meg hamar végeznek. Akkor legyen kétszer annyi női fülke és probléma megoldva. Én nem fogom magamat jogaimban csorbítottnak érezni. Nekik biológiailag többre van szükségük.


Egyébként ha így benzinkútnál állunk meg sokan, én pontosan ezért inkább szépen lemaradok a többiektől és inkább sétálok 300 métert a kukoricatábláig, ahol legalább egyedül elvégezhetem. Ezért szeretek fiúnak lenni:D A kukoricatábla amúgy ilyen szempontból a legkirályabb, ha bemész három sort, már senki nem mondja meg, hogy ott vagy.

2011. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 bánomisén ***** válasza:
95%
Ha nem tudok várni és nem forgalmas a férfiklotyó, akkor persze, sőt: naná! :-))
2011. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem mindenhol a férfi wc koszosabb:(
2011. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem már be női budiba. Nem volt cikis sz'tem, a férfi mosdóban nem volt szappan. :\
2011. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Hogyne :)

Mondjuk az kicsit zavar amikor a férfiak a szemembe hugyoznak, de ha sürget a szükség akkor ezt elnézzük nekik :D

2011. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!