Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi járhat annak a fejében,...

Mi járhat annak a fejében, aki ilyet csinál?

Figyelt kérdés
Lelopja a sírról a mécsest, virágot, vázát, akár még ki is ássa a virágot. Ki a fene csinál ilyet? Én egy-két lopós dolgot még megértek, hogy éhes meg fázik, na de ilyet, hogy egy sírról a virágot meg a koszorút?!
2011. okt. 12. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vannak, nincs olyan "aktív" temető, ahol ne fosztogatnák a sírokat... visznek otthonra virágot, visznek a saját szeretteik sírjára mécsest, egyebet. Ezért jobb az egyedi készítésű mécses, azt csak másik temetőben lehet használni a lebukás veszélye nélkül... undorító dolog, de ez van.

Még undorítóbb az, amikor élő embereket semmiznek ki váláskor pl., stb. Vagy amikor a jólelkű édesanya közli a gyerekével 18 évesen, hogy vagy fizeted mindennek a felét, vagy le is út fel is út, segítséget nem kapsz. És amikor 15 évvel később elvárja, hogy a gyerek cserélje a mocskos pelenkáját, merthogy ő is ezt tette... sok emberben semmi szeretet, szívjóság nincs. Eszembe nem jutna elvenni más tulajdonát, vagy nem segíteni, amikor megtehetem.

2011. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Cigányok. Kell ezt részletezni?
2011. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
A francokat. A temetői lopások elkövetőinek nagy része NEM cigány.
2011. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég undorító, ezt én se értettem soha. Na meg ha a virágot tényleg otthonra viszi az elég morbid, hogy egy sírról, egy halott"ról" lelopott virágot visz haza?! Meg ha már kimegy a szerettéhez akkor legyen már annyi benne hogy megvesz egy 200 Ft-os mécsest, ha nincs többre pénze. Azt meg nem hiszem el hogy valaki ezt nem tudja összespórolni, legyen akármilyen szegény is. Szánalmas, hogy még a halottakat sem tisztelik meg ennyivel.
2011. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

17:37


Hát persze. Mondja ezt a libsi média. Azt is mondja, hogy mostanság oly gyakori idős emberek ellen elkövetett bűntetteket (gyilkosság, rablás, félholtra verés stb) ,,fiatalok", még véletlenül sem cigányok követték el. Pedig nem igaz. A mi sírunkról is lopják a dolgokat, és igen közel van egy cigánytelephez.

2011. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ezt én mondom, aki ismer legalább 20 olyan nem roma személyt, akit rajtakapott már temetői lopáson. Arról nem is beszélve, hogy a bekamerázott temetőkben is a legtöbb tolvaj nem roma itt a környéken. Rengetegen dicsekednek is vele, hogy kiszedték a virágokat innen meg onnan, mert az a szemét kiengedte a kutyáját éjjel, vagy hasonlók. Vallásos, aranyos nagymamák azok, akik általában ilyesmiket mondogatnak... bosszúállás.
2011. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
A sarki viragarusok lopatjak vissza a sajat viragaikat, es a temeto or is benne van,egy szal viragot 3x el lehet adni!
2011. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

13:26


Mert ez olyan nagy üzlet (,,biznisz"), amiből még a temető őrnek is tudnak fizetni azért, hogy fedezze őket a félig hervadt virágok visszalopásában. Ember, gondolkozz már. Időben és pénzben is csak veszteségük lenne.


Bár, ha viccnek szántad, akkor jó poén.

2011. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem viccnek szantam,mivel az ismerosom felesege viragosnal dolgozott,de amugy nem varjak meg mig elhervad,es ezenkivul vannak csodalatos tapszerek amivel ujja lehet varazsolni a viragot,de nem kizarolag a viragos lopatja a viragot de 80 szazalekban ok, ketszer biztosan elad egy viragot,de amugy egy 1997 es nepszabadsagban is irt az ujsag ilyen viragosokrol akik megbuktak a lopassal a Bp-i farkasreti temetoben!!!
2011. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!