Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki illetlen dolgokat...

Ha valaki illetlen dolgokat csinál, pl a szájában matat, akkor illetlenség rászólni?

Figyelt kérdés
És mi lenne a megfelelő mód, hogy tudassuk nem tetszésünket?
2011. szept. 17. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg illetlenség kellemetlen helyzetbe hozni valakit azzal, hogy figyelmeztetjük a helytelen viselkedésére. Én azért a hozzám közelebb álló barátoknak és családtagoknak szoktam szólni, úgy könnyedén, hogy "biztos elgondolkoztál és észre sem vetted, de ahogy az orrodat morzsolgatod pont úgy néz ki, mintha fikáznál" valahogy így, ettől nem jön zavarba, de észbekap.
2011. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 napietus ***** válasza:

nem illik rászólni szerintem, kivéve a gyerekeket (rájuk rá KELL szólni).


mondjuk szerintm ha jelentőségteljesen odanézel, a legtöbb ember észreveszi magát.

2011. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!