Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tudom, hogy van már kint...

Tudom, hogy van már kint ilyen kérdés de ez talán más! Pár perce történt, teljesen tanácstalan vagyok. Mit tenéttek azzal a szomszéddal aki bömbölteti a zenét még most is?

Figyelt kérdés

Olyan kellemes az idő most kint! Szerettem volna kint ülni az udvaron, de valaki az utcában ömböltti a zenét!

Nagyon bosszantó! Megkérni nem kérhetem, hogy halkítsa le , mert ki osztott , de rendesen, a rendőrség nem jön ki ezért. Mit tehetnék?


2011. aug. 13. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Még 45 percig döngetheti, aztán hívhatod a rendőröket. Bár manapság nem divat teljesíteni a kötelességeiket... Viszont egy próbát megér.
2011. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Átmész hozzá egy fejszével és szétvered a hangfalat meg a pofáját. Legközelebb már megfogja gondolni hogy érdemes e bekapcsolnia
2011. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem mindenki azt csinal a sajat udvaraban,amit akar!
2011. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve, ha az a másik udvarban is úgy hallatszik, mint az övében.
2011. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem akkor is!kapcsold be te is a zenet,es nem hallod az övet!ha meg annyira zavar verd szet a pofajat!
2011. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem rendszeresen csinálja 1-2 szer el lehet nézni neki hogy jól érzi magát
2011. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk a panelban is volt ilyen precedens:

-Este van szomszéd halkítsd már le a zenét légyszi.

-Azt csinálok a lakásomban amit akarok!



Ok.még dajdajoztak olyan hajnali 3ig. Reggel lefeküdtek(volna) aludni.Én meg fogtam a hi-fi hangszóróit ráfordítottam a velük szomszédos falra.

Meghallgatták a Helloween összest úgy délután 6ig. Csöngethettek mert lekoccoltam otthonról.Többé gond nem volt.

2011. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van most, de ők évente 2-4x csinálják ezt, ami nem zavar, szórakozzanak nyugodtan.

Viszont volt egy másik szomszédunk (hála a jó égnek elköltöztek), na, ő március végétől szeptember végééig bömböltették a lakodalmi mulatós zenét. Én sokszor már sírva fakadtam, mert nem bírtam se pihenni, se tanulni, se tévézni, semmit csinálni, mert nem lehetett. Próbáltunk szólni neki, de az volt a válasza, hogy este 10-ig azt csinál, amit akar. És sajnos igaza van.

2011. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is egyet értek azzal, hogy mindenki azt csinál az udvarában amit akar. Így én is azt csinálhatom, de csak akkor ha ebben nem zavarok másokat! Ők pedig zavarnak. Persze elnézném én születés névnapok egyéb alkalmak idején. De ez már szinte mindennapos!!!!! Megőrülök tőle. Nem lehet megkérni , mert félek tőle, olyan szája van, meg familiája, hogy ha egyszer rám száll ki sem megyek többet az utcára.


Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 14. 14:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja egy szoval egy hulye cigany...Nem tudtam,hogy minden napos,igy szerintem szolj valami erosebb haverodna,vagy valami.
2011. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!