Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez miert szokasa az emberek...

Ez miert szokasa az emberek nagyreszenek?

Figyelt kérdés

Itt van Kadhafi, eddig sokan a halalat kivantak, most meg, h halott sajnalkoznak, h szegenyt milyen brutalisan.

Masik itt Magyarorszagon.

Evekig verte magat mindenki, h a rendorseg nem tesz semmit a bolti tolvajok ellen.

Tavaly orizetbe raktak 3 semmirekellot, jo hogy nem az utcara vonultak.

Csak en erzem ugy, h az embereknek semmi nem jo?


2011. okt. 25. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Az új líbiai vezetés azzal kezdte a ténykedését, hogy bevezette a sariát. Igen ironikus lesz, ha egy iráni jellegű rendszer jön létre a nagy nyugati segítség révén. Akkor majd tényleg vissza fogják sírni Kadhafit.
2011. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Mert olyan nincs, hogy "emberek" -ez általánosítás.


Vagy te, és vagyok én, meg van a szomszéd, meg van a haver, és így együtt alkotjuk az "embereket".

Mindannyiunknak saját véleménye van bizonyos dolgokról, és mindig akkor szólalunk fel, ha valami nem tetszik. Ha tetszik, nyilván csendben maradunk, és örülünk. De akkor is lesznek olyanok, akiknek meg az nem tetszik, és olyankor meg ők hallatják a hangjukat.

Így jöhet létre, hogy valaki mindig tüntet, valakinek éppen nem tetszik az aktuális, és állandó az elégedetlenség. Mert minden egyes embernek sosem lehet eleget tenni, képtelenség.

Ha te vagy elégedett, én tüntetek. Ha te tüntetsz, én vagyok elégedett. Ha mindketten elégedettek vagyunk, akkor a szomszéd fog tüntetni. Így jön ki az örök elégedetlenség látszata.

2011. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antimod ***** válasza:
A média befolyásoló ereje határtalan és időtlen.
2011. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 napietus ***** válasza:

Kadhafi témában egyetértek az elsővel. egyébként ez tudható volt előre, mire is kell a líbiai ellenzéknek Kadhafi bukása. ugyanaz lesz, ami a tálibokkal volt: felfegyverezték őket a komcsik ellen, aztán meg rínak, hogy kerestek maguknak másik ellenséget. nagyon könnyű az emberek kezébe fegyvert adni, de nagyon nehéz, erőszak nélkül pedig lehetetlen azt letetetni.


a másik téma: akik sajnálják az ilyeneket, miért nem adják nekik a magánvagyonukat? vagy raboltatják ki velük a saját lakásukat? nem értem én az ilyen embereket...

2011. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"eddig sokan a halalat kivantak, most meg, h halott sajnalkoznak"


Lehet, hogy nem ugyanazokról az emberekről van szó? :)))


"Evekig verte magat mindenki, h a rendorseg nem tesz semmit a bolti tolvajok ellen.

Tavaly orizetbe raktak 3 semmirekellot, jo hogy nem az utcara vonultak"


Valami miatt mindig nyekeregni kell. Magyarországon ún. "panaszkultúra" van, nemzeti sport a nyafogás és a tiltakozás minden ellen. Csakazértsem! Csakazértis!


Sokan még a népszavazás ellen is "hősiesen" tiltakoztak.


"Csak en erzem ugy, h az embereknek semmi nem jo?"


Az, hogy Mo.-on az emberek mindent fikáznak, mindenhez negatívan állnak hozzá és szeretnek nyafogni, közismert tény.

2011. okt. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdésben a válasz.az embernek semmi sem jó.
2011. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!