Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez most komoly a buszon?

Ez most komoly a buszon?

Figyelt kérdés

Utazok ma a buszon, mellettem egy srác ült nem lehetett idősebb 16 évesnél. A kezébe volt a mobilja, ránéztem és láttam hogy meztelen csajok képét nézi. Az ölébe a kabátja volt, majd egy idő után észrevettem, hogy a kezét bedugta a kabátja alá. Láttam, hogy mozgott a keze. Majd kis idő elteltével kivette a kezét a kabátja alól. Na akkor rohadt büdöset éreztem! Azt hittem elhányom magam... :S


majd mikor leszállt a buszról, akkor ránéztem a gatyájára, de semmi foltot nem láttam!


Most szerintetek mi volt ez?


14/L


2011. okt. 27. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
beszart.
2011. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Ügyes elterelés. Ameddig te avval voltál elfoglalva, hogy pucér csajokat néz, meg vakarta a tökét és még fingott is egyet. Most meg majd jókat röhög, ha olvassa, hogy még meg is kérdezed.
2011. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Elsőnél a megsemmisítő pont.
2011. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem markolászta kicsit a mizéjét, aztán meg fingott egyet. :D
2011. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!