Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 15 éves fiú vagyok és nem...

15 éves fiú vagyok és nem tudom eldönteni hogy az idősebbeknek Jó Napot-ot köszönjek vagy csókolomot?

Figyelt kérdés
Mejiket illik?
2011. nov. 1. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Jónapot is elfogadható, de ha olyan idős emberről van szó akit már egészen kis gyerek korod óta ismersz és csókolommal köszöntél neki akkor köszönhetsz neki most is. Az idős hölgyeknek nyugodtan mondhatod hogy csókolom.
2011. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sára04 válasza:
47%

45 év fölötti csokolom

25-45-ig jónapot

7-25-ig szia vagy helló

2011. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
CSÓK MAMI!!!!
2011. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen elfogadható, ha minden felnőtt embernek - nőnek és férfinak - mosolyogva annyit mondasz: Jónapot kívánok! (Nem "Jónapot!" - mert az hányaveti és tiszteletlen. A Jónapot kívánok minden helyzetben vállalható köszönés).
2011. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35 évesnek nyugodtam köszönhetsz úgy hogy Heló. Ha nem maradi akkor nem fog megsértődni.
2011. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!