Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mégis mit élveznek az emberek...

Mégis mit élveznek az emberek a diszkókban (meg otthon, munkahelyeken stb) abban a rendkívülien változatos és igényes zenében, amely mindegyike kivétel nélkül arról szól, hogy tucc-tucc-tucc-tututucc-tucc-tu-tu-tu-tu-tu-tucc-tucc-tucc?

Figyelt kérdés
lehetőleg olyan válaszoljon, aki ezeket alkohol, speed és kokain stb nélkül is élvezetesnek tartja!
2011. júl. 21. 08:46
1 2
 1/19 anonim válasza:

A disco nem rossz oda csoportba kell járni egyedül uncsi.

A házi buli viszont jobb sok csaj jó zene ingyen pia !!

2011. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én elektronikus zene fan vagyok leginkább.

Ezt szeretem és kész, erre nem tudok válaszolni, hogy miért. Nagyon sok igénytelen "tuc-tuc" zene is van, persze annak aki nem szereti, lehet, hogy mindegyik ugyanolyan... Engem ez kapcsol ki. Élvezet szerek nélkül is szeretem és tudom hlalgatni, más módon is próbáltam egyébként, de ez más téma.

Én se kérdezem meg egy metál vagy punk zenét szerető embertől, hogy ne haragudj, mégis mit élvezel benne?

2011. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

a diszko szar ..aszondják attol lehet bepörögni a ló'''' .. gyerekek aki jól akar szorakozni és élvezni amit halgat az halgasson Rockot attol nincs jobb adok példának egy linket http://www.youtube.com/watch?v=1mjlM_RnsVE&ob=av2e

momentán én rühellem a discot...

csak a rockot szeretem:D

2011. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

kedves 85%-os!


Nekem em lenne semmi bajom a te zenéddel, de a te zenéddel ellentétben a rockot nem dörgölik az orrod alá, bárhol bármikor bárhova mész, hogy tessék nesze ezt köll ám hallgatni, mert ez a kib. menő.


ha nem akarsz rockot hallgatni, nem hallgatod, de a kib. elektronikus szar a csapból is folyik.

2011. júl. 21. 14:07
 5/19 A kérdező kommentje:

a belinkelt rockzene nem a legjobbak közé tartózó:)


még azt akartam az előzőmhöz hozzáfűzni, hogy az elektronikus szart, még az olyan kocsmákban sem lehet elkerülni, ahová tipikusan rockerek járnak, mert a franc tudja miért, azt oda is csak-csak belerakják a zenegépbe!


De hányszor hallasz diszkóban rockzenét? Vagy legalább diszkó ZENÉT, mint amilyenek régen voltak?


a 90-es évek vége felé, de lehet, hogy a 2000-esek eleje volt, egyszer elrángattak egy "jó helyre". Egyetemi szórakozóhely.... na mondanom sem kell, este 10-től, hajnal 4-ig voltam ott, ebből este 10-től hajnal 2-ig KIZÁRÓLAG az ment, hogy DUCCDUCCDUCCDUCCDUCC, és SEMMI MÁS!!!!!! Majd akkor volt egypár élvezhető dal, KFT: Afrika, Kylie Minouge: Locomotion meg egy két ilyen amiben volt némi zene is, majd kb 2:30-től 4-ig ment tovább, hogy DUCCDUCCDUCCDUCCDUCC!


Na mi a f@sz ebben a jó?

2011. júl. 21. 14:13
 6/19 A kérdező kommentje:

ja igen, pont olyan volt, mint egy éjszakás műszak lehet egy gyárban, ahol alkatrészeket vágnak ki présgépekkel. Mert annak pont olyan hangja van: mély, monoton, fárasztó.


Úgyhogy kedves diszkósók, szerintem jelentkezzetek valami gyárba dolgozni, mert még fizetnek is azért, hogy egész éjszaka hallgathatjátok, hogy DUCCDUCDUCCDUCCDUCC!

2011. júl. 21. 14:15
 7/19 anonim ***** válasza:

Szánalmas ez a kérdés, szánalmas ez a felháborodás, szánalmas vagy, kérdező.


Te elvagy a rock zenéddel, ők elvannak a diszkó zenéikkel. Sosem szóltam le a másik ízlését, mert ő azt szereti, én meg ezt. Hogy várod el, hogy elfogadjanak, ha nem vagy te is toleráns.

Komolyan nem értem, mit kell ebben a zenében támadni ? Mit ártott neked ? Nem hallgatod, aztán szevasz.

És nehogy azt higgyétek, hogy csak a rock és a metál jó :D Megsúgok valamit: elektronikus zenében is van rengeteg igényes, tehetséges és sokat tanult ZENÉSZ.


Ja, még egy meglepi így a végére: egy rock és metál fanatikus, akinek benőtt a feje lágya, és elfogadja, hogy nem csak az ő ízlése létezik a világon.


Csókoltatlak !

2011. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Számomra azért furcsák ezek a kérdések, mert jómagam zene szakon végeztem zongorán, majd gitározni tanultam egy jazz gitárostól. Ha a metál zenész barátom jön hozzám, akkor olyat játszunk, a másikkal jazzt, a harmadik pedig DJ, és remixeket szoktam neki csinálni. És elhihetitek: egyik sem könnyebb a másiknál. Minden stílusnak megvan a maga nehézsége.Sőt.Egy Tankcsapda szintű dal fél nap alatt kész (3 akkord -az is mind sima kvint, maj7-es akkordot messziről sem látott).A house remixre ráment vagy 4 napom, amíg egyáltalán el tudtam vele indulni. Mert ha nincs meg a lüktetés, akkor meg van b....a az egész. De ami a lényeg: JAZZ FOREVER! Isten áldjon minden jóérzésű embert!
2011. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem is tankcsapdát hallgatok, az úgy xar ahogy van.


de a kérdés nem is az volt, hogy az elektronikus zenét nehezebb-e vagy könyebb-e csinálni, hanem ha van köztük normális is, akkor miért kell a dizsiben estétől reggelig kizárólag azt nyomni, hogy DUCCDUCCDUCC? Ez a kérdés!

2011. júl. 21. 20:01
 10/19 anonim ***** válasza:

85%- os vagyok...

Figyelj, akkor rossz helyre mentél, igénytelen volt a DJ. Menjél akkor olyan helyre, pl. Sláger Palota, ott nem lesz "tüc-tüc" zene szerintem.

De neked, meg a hasonlóknak, aki nem szereti ezt a stílust, nem fogom tudni megmagyarázni, hogy mi benne a jó, mutatnék egy-két számot, ugyís ugyanolyannak hallanád, mert benne van a "tüc-tüc"!

Egyébként az igaz, hogy sok helyen nyomatják, de sajnos nem az igényes fajtát, ugyanis nekem az Inna, meg Edward Maya, és társai az nem igényes, elektronikus zene, hanem kommersz sz*r!!! És ebből van egyre több!

2011. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!