Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan illik ilyen bántó...

Hogyan illik ilyen bántó dolgokra reagálni?

Figyelt kérdés
Van 1 srác, aki régen nagyon tetszett, de eléggé megromlott a kapcsolatunk, több hónapon át alig beszéltünk, direkt kerültük egymást, de még ma is néha-néha beszól. Pl. milyen hülye hangom van, milyen csúnya vagyok és hogy nem körülöttem forog a világ. Az ilyen bántó dolgokra, hogy reagáljak? Ha nem mondok rá semmit, azt hiszi gyáva vagyok, ha pedig visszatámadom csak veszekedünk. Mi lenne az aranyközépút?
2011. nov. 12. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen barát az aki lecsúnyázza a barátnőjét? sztem inkább keress mást.
2011. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem barátom, csak osztálytársam. Lehetetlen, hogy ne találkozzunk.
2011. nov. 12. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi a baja veled, mert valószínűleg valami kiváltja belőle, hogy így viselkedik. Egyébként meg szerintem elég annyit válaszolni, hogy "Hát ha te így gondolod..." ebből az jön le, hogy egy kicsit sem érdekel, hogy mit mond, mert ha válaszolsz valamit akkor az jön le neki, hogy érdekel vagy komolyan veszed a hülyeségeit.
2011. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem, de érdemi választ nem tudott adni. Egyébként köszi a válaszokat, az tippet megfogadom! :)
2011. nov. 12. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Tökönrúgod aztán megkérdezed te is: Miért ilyen hülye a hangod?:D
2011. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bigskorpio ***** válasza:
Nem írtad hány éves vagy, de kamaszoknál előfordul, hogy ezzel akarja takarni, hogy tetszel neki.
2011. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Skorpiónak igaza van bizony.Én is osztom az "ahogy gondolod"odavetését,bár személy szerint egészen biztos,hogy semmit nem tennék.Átnéznék rajta egészen addig,amíg megunja amit csinál.Kivéve ha rossz passzban talál,és ráborítom a fejére az asztalt.Vagy egy kancsó hideg vizet,jaj,de jó:)persze ezek csak ábrándok,olaj lenne a tűzre minden ilyen cselekedet.A fiú egyszerű,szegényt nem szabad bántani:)
2011. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 16. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!