Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jó ötlet ilyenkor az ivászat?...

Jó ötlet ilyenkor az ivászat? Mennyire fogják bírni?

Figyelt kérdés

Holnap után elsős avatónk lesz, mindenki be van parázva, hogy micsoda szívás lesz az egész! :D

Kitaláltuk, hogy veszünk pár üveg bort, és megisszuk az avató előtt, hogy oldjuk a feszkót!

De viszont vannak a társaságban olyan emberkék is, akik még sosem ittak nagyon.. de nagyon be vannak indulva!

Attól tartunk mi páran, akik ezt kitalálták, hogy túlságosan megüti őket a boroskóla.. és mi kerülnénk bajba.. Nem lenne valami jó dolog, a színpad közepén szétrókázni magukat, persze annyit nem innánk.. de az én unkatesóm is olyan tud rókázni negyed üveg bortól, sosem lehet tudni..

Rosszindulatú válaszolók kíméljenek!

Jó ötletnek indult, de most hogy belegondolok.. :D

Mit gondoltok?

17/L


2011. nov. 14. 17:43
 1/4 anonim válasza:
Gondolj bele, valamikor túl kell esniük az első berúgáson :) Egyébként meg már elég nagyok ahhoz h saját felelősségre igyanak, max figyeljetek rájuk ha már úgy látjátok hogy valaki kezd "kész" lenni megmondjátok h ne igyon többet.
2011. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam.. Köszi Neked! :)

Még azért várom a válaszokat, ki mit gondol..

2011. nov. 14. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra is figyeljetek, hogy ha kiderül, hogy ittatok, akkor még meg is büntethetnek titeket!
2011. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánljátok fel a piálás lehetőségét, és legyetek tekintettel, hogy van, aki egy konyakos meggytől is óvakodik, míg van, akinek a teste többször látott már alkoholt, mint vizet. Ha valaki nem iszik, ne menjen a cikizés, fel volt kínálva, ti mindent megtettetek.
2011. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!