Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor ki mit javasolna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor ki mit javasolna? Szerintetek? Valaki valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 1 honapja szerelmessek vagyunk egymásba és a probléma hogy 16 éves de korához képest érett.És a családja nagyon szigoru nem engedik el sehova,mindeneér őt baszogatja a családja,hogy intézetbe adják,meg stb..mikor a hibája annyi hogy egy rossz társaság belevitte a drogba 15 évessen,amit mára már nem használ..a másik baj a tanulási eredményével van,ami sajnos nemjó..de ezér ilyen szigor kell egy 16 éves lánynál?
2011. márc. 19. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, mert a szülei jót akarnak Neki. Nem akarják, hogy buta maradjon és azt szeretnék, hogy kijárja az iskolát és legyen rendes munkája stb.
2011. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, ha a jegyei rosszak, rossz társaságba keveredett, és drogot is használt, akkor maximálisan rászolgált a szigorra!


Ismerkedj a szüleivel, beszéljétek meg, hogy ott náluk találkoztok, együtt tanulhattok, támogasd a tanulásban, stb.

Ha a szülei megismernek, és látják, hogy tőled nem kell félteni, jó hatással leszel rá, nem fogják eltiltani.


De ne csodáld, hogy ennyire rossz a kapcsolatuk.

Abban is igazuk van, hogy 16 évesen az iskola legyen az első, ne a fiúzás.


Fiúja lehet még később is, de érettségizni vagy szakmát szerezni most fog, soha többé!


Kicsit hízelegj a szülőknek, legyél "jó fiú", nem lesz semmi baj.

2011. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha az ő korában már drogozott is, sajnos kell. Megbukni is ráérne az egyetemen.
2011. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de nem adnak neki lehetőséget.. ma is ugyvolt hogy itt alszik mondtam neki hozza át amit tanulni kell,és megtanuljuk az apjának meg felmondja holnap ha hazament.Sőt még telefonon is beszélhetnek velem,hogy nem egy züllöt hülyegyerek vagyok.
2011. márc. 19. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig ilyen diszkrét kezdés után, hogy rögtön nálad aludjon, és csak másnap menjen haza...
2011. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
többször volt hogy nállunk volt délután,és időbe ment haza. most elcsusztunk egy kicsit utoljára,és szigoruak. a lányér taxit küldök ha tul messze van,és az apjának 80e Ft-s nyakkendöt küldtem hogy lássa nem egy jöttment vagyok. és nem engedik el. mig nem javit az átlagán 1 honap addig ne is lássuk egymást ? ez normális dolog szerintetek vagy csak én vagyok még fiatal ?
2011. márc. 19. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető a dolog.15 évesen drog az már durva.A rossz tanulás az már emellett semmi.

1. Nehogy visszaszokjon nagyon óvd!

2. Próbálj meg bevágódni a lány szüleinél és segíteni neki MINDENBEN!Ha sikerül és javít a lány az átlagán akkor a szülői szigor előbb-utóbb megpuhul.

2011. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy, hogy a pénzeddel akarsz bevágódni?
2011. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Szülőkkel a kapcsolatteremtés lehetetlen, én nemfogom felhivni az apját mer tisztelentlenség mondtam a bnömnek hogy mondja meg a szüleinek hogy hivjanak fel arra se reagáltak. Jó család származom, és télleg nemtudom hogy egy régi élet miatt miér kell még baszogatni valakit..
2011. márc. 19. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább túl szigorúak legyenek, mint túl engedékenyek.
2011. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!