Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a szomszédom mindig kiabal rossz megjegyzéseket a kertbõl és a lakasaból.Egyszerûen nem tudom elkapni õket, mert többen vannak és ùgy jatszak el, mintha egymasközött beszélnek.Ugyanakkor hallom, hogy engem szidnak. Nem akarok az õ szintjükre lesüllyedni, hogy visszakiabalok.

Allandóan leskelõdnek, ha meghalljak valaki megall elõttünk rögtön futnak ki.

Na és még raadasùl allandóan kuruzsolnak.

Nem romak,de tipikus a viselkedésük. Nagyon elfaradtam mar ebbe a helyzetbe. Mi csak 2en vagyunk most a férjemmel és õ dolgozik nappal.Ja és egy csalad, ahol sajnos nagyon vénlanyok vannak, és nagyon rondak, igaz nem tehetnek róla, dehat akkor legalabb ne lennének ilyenek.


2011. nov. 16. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindig szoljon a radio, vagy valamilyen kellemes zene, ami nem zavar teged, igy mar nem fogod hallani oket pl.

Mast nem tudsz tenni, mint azt, hogy igyekszel nem mutatni azt, hogy ez teged bant, mivel akkor nyomulni fognak, de ha latjak, hogy igazan artani nem tudtak, hiszen nyugodt vagy, akkor felhagynak ezzel a viselkedessel, mivel megunjak.

Probald meg azt, hogy amikor talalkozol veluk, vagy kint vannak, s te is kint vagy, akkor koszonsd oket kedvesen, es erdeklodj az egeszsegi allapotjuk felol, elkepzelheto, hogy egy megdobbenes lenne a szamukra!

2011. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg meg is kérdezheted, hogy mi a bajuk. Vagy vizsgáld meg mi szúrhatja a szemüket. Esetleg egész egyszerűen szerintük ez vicces és nincs semmi különösebb oka. Akkor viszont nem sokat tehetsz. együtt kell élned másokkal és fogadd el, hogy vannak jó és rossz szomszédok is. Ismerek olyat aki folyton obszcén szavakat ordibál ki a lakásból az utcára csak poénból. Meg az ablakon vizel ki mert szerinte vicces. Mások vagyunk fogadd el.
2011. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El is költözhetsz...
2011. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy én sohasem mutatom ki, hogy milyeneknek tekintem õket. Mindig kedvesen közelitek hozzajuk. De tényleg én ùgy érzem, hogy van valami beütésük és nagyon unatkoznak. Ez a 2 vénlanyra meg nem tudok mit mondani.


Költözni nem lehet, mivel a férjem itt kapott allast, és ez a hely ahol lakunk nem szeretik azokat,akik nem ide valóak.Itt mindenki ismeri egymàst és allandóan pletyiznek.A masik nem régen épitettük a hazunkat.


Na mindegy mivel én a békességet szeretem. Igen a radió a zene az mindig megy. Tehat fõleg akkor hallom,amikor teraszon vagy a kertben van dolgom, akaratlanul is. Pontosan az a baj, hogy nem figyelek rajuk, de mégis meghallom.


köszi a valaszokat.

2011. nov. 16. 13:40
 5/5 A kérdező kommentje:
bocs.:)"valósiak"
2011. nov. 16. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!