Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igaz az, hogy az oroszok...

Igaz az, hogy az oroszok gyengébb gondolkodással rendelkeznek?

Figyelt kérdés
Én eddig amelyikkel "beszéltem" mind retardált volt... igaz, hogy nem való életben, csak interneten, de akkor is... nem képesek idegennyelven kommunikálni... vagy pl.: League of Legends... használhatatlanok egyszerűen... ott hagyományos a hülyeség?
2011. nov. 20. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Csak pont annyira, mint más nemzeteknél.
2011. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
A magyarok is kezet foghattak eddig veluk, mivel a rendszervaltas utan kezdodott el a nyelvtanulas pl. ez elotte nem volt jellemzo, hogy tobb nyelven beszeltek.
2011. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Azért egy ingyenes internetes játékból merített "mély" tapasztalatban nem annyira bíznék meg. Ez alapján minden magyar retardált állat lenne (Wow, BS, Ally)...
2011. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Hogy lehet ekkora baromságot mondani egy nemzetre, hogy a polgárai mind retardáltak. Te is k.rva okos lehetsz.
2011. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Talán igazad van, de pl ott volt a fizetős L2, ott is... meg más nemzetekből való emberekkel tök jól megértjük egymást... például ott vannak a lengyelek, svédek...
2011. nov. 20. 15:56
 6/17 A kérdező kommentje:
nem állítottam, kérdeztem...
2011. nov. 20. 15:57
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Az oroszok nem hülyébbek az angoloknál.Az angoloknál például csak minimálisan tudnak az anyanyelvükön kívül más nyelven kommunikálni.A nagy többség még véletlenül sem hajlandó idegen nyelvet tanulni,mert a válaszuk az,hogy "minek? angolul mindenhol megértenek"

Az értelmi szintjük is kábé a béka segge alatt(tisztelet a kivételnek)Ritka buta emberek az angolok is...

2011. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Volt egy Puskin hallottál róla? Volt egy Ciolkovszkij hallottál róla? Volt egy Mengyelejev hallottál róla? Gogol, Tolsztoj Prokofjev hallottál róluk?
2011. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
beszélgettél már franciával angolul?:D
2011. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Más népek se nagyon beszélnek idegen nyelveket. Ezen nem lehet lemérni, mennyire "hülye" egy náció.
2011. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!