Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vegyek az osztályfőnökömnek?

Mit vegyek az osztályfőnökömnek?

Figyelt kérdés
Osztálykarácsonyra az osztályfőnökömet húztam,és nem nagyon van ötletem,hogy mit vegyek neki....Ötletek?
2011. nov. 23. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is nem ártana tudni, h férfi, vagy nő az osztályfőnököd. Meg még néhány dolgot: mennyi idős kb? milyen a kapcsolata az osztállyal? ő a laza oszifő (aki jófej, együtt iszik osztálykiránduláson veletek, ha valakinek bármilyen gondja van, akkor bátran fordulhat hozzá stb stb), vagy esetleg inkább formális a kapcsolat, megvan a két lépés távolság, de ettől függetlenül rendes stb.

Szóval ilyen alapvető infok nélkül nem nagyon lehet mit ajánlani.

2011. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az osztályfőnököm: Nő,50 körüli,elég "merev" ,nem a legjobb a kapcsolata az osztállyal(de engem ez annyira nem érint,mert velem elég jó a viszonya, és nekem kifogásom sincs ellene). Én elsősorban valami könyv szerűségre gondoltam, mert a Neten olvasott ötletek nagyon ellenkeznek az ő személyiségével...Szóval ilyenek, hogy gyertya, váza, kis díszes valami, ez nem illik egyáltalán hozzá.

Kérdezgetni meg nem merem, mert akkor gyanút fogna.

Szerintem marad az az ötletem,hogy a többi tanárt kezdem el kérdezgetni,hogy ők mit ajánlanának!:)

2011. nov. 23. 22:07
 3/3 anonim válasza:
Kérj meg valakit h kérdezze meg a tanárt mit szeretne és akkor nem fogja sejteni h te húztad...
2011. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!