Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak velem van az, hogy az...

Csak velem van az, hogy az ilyen ünnepségek úgy érzem több évet vesznek el az életemből?

Figyelt kérdés
Hánynom kell az egész fennforgós helytől, a pezsgőzéstől, az ünnepi ruháktól, mindentől..amúgy sem öltöztem ki soha eddig életemben, és szörnyű volt végig magassarkúban lenni a szalagavató alatt, mintha elárultam volna magam...még mindíg hányingerem van...:s van még valaki ezzel így?
2011. dec. 10. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
En sem szeretem az unnepsegeket. Foleg az unalmas beszedeket meg a tomeget illetve az idegenekkel valo jopofizast utalom, mikor 2 perc mulva nem hogy a nevedre nem emlekeznek, de arra sem, hogy valaha beszeltetek. Viszont ha ugy allsz hozza, hogy neked ez szenvedes, akkor meg nehezebb lesz. Azert ki lehet birni evente 1-2 alkalommal ilyen esemenyt. Elarultad magad a magassarkuval? Mert ha meg azt mondanad, hogy fajt utana a labad vagy feltorte a sarkad, meg megertenem, de mit tudtal elarulni...?
2011. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azlért, mert a csinoskodástól kiráz a hideg, és amúgy is rockos csaj vagyok, de nem az a szexi, hanem az 'igénytelen'.szörnyen éreztem magam :SS
2011. dec. 11. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Az angolban van egy találó kifejezés: I felt out of my element... Valahogy úgy, mint a partravetett hal, vagy a sarkvidékra helyezett oroszlán, vagy az akváriumba tett macska...


Légy hű magadhoz! MINDIG. Ez a legfontosabb.

2011. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd kinovitek ezeket. 10 ev mulva mar mosolyogva fogsz visszagondolni az ilyen jellegu gondolataidra.
2011. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

életemben először a legjobb barátnőm szallagavatóján (kb 1 hónapja) volt rajtam egy kb 10cm-es magassarkú. hülyén éreztem magam. de úgy éreztem, ő megérdemli, hogy kiöltözzek, mert fontosabb nekem mindenkinél, ő a családom is szinte. :D

az ünnepektől meg forog a gyomrom október óta;)

kitartás. ;)

24-én nénikéméknél leszünk, meg vagyunk hívva, úgy leiszom magam a sárga föld alá is, hogy csak na :D

2011. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
minek mentél el?
2011. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó: azért, mert a saját szalagavatóm volt, és muszáj volt :| :D
2012. jan. 1. 03:36
 8/8 A kérdező kommentje:
am köszi a válaszokat hasznosat írtatok :)
2012. jan. 1. 03:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!