Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit illik ilyenkor mondani?...

Mit illik ilyenkor mondani? Hogyan köszönjem meg?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömtől kaptam ajándékot karácsonyra, abszolút nem számítottam rá, hogy tőle kapok valamit, ezért én nem vásároltam neki. Nagyon rosszul éreztem magam, mikor meglepett vele. Mit illik ilyen helyzetben mondani? Hogyan köszönjem meg?
2011. dec. 20. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben "Jaj de aranyos vagy" vagy ilyesmi mondattal szoktam reagálni. Így utólag már hülyén néz ki megköszönni vagy gyorsan elszaladni ajándékért. Szerintem az a legjobb ha sütsz neki sütit :) Szerintem ez egy olyan ajándék ami nem a pénzről szól, mégis szívből jön és látszik hogy nem csak letudni akartad a viszonzást.
2011. dec. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!