Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van ennyi ribanc és...

Miért van ennyi ribanc és divatbúza?

Figyelt kérdés
Mindenhol szinte csak magamutogató tinip*csákat látni, meg diszkós b*zikat.
2011. dec. 30. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert változik a világ.
2011. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

B*zik és ribancok világává?

Én 19 éves vagyok.

2011. dec. 30. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Inkább mint transzfesztitává. Olyan világot élünk amilyet alkotunk. Ha te is azt csinálod akkor te is rásegítesz. Ha nem vagy olyan akkor a másik oldalt erősíted.
2011. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Divatbzik, akik egész nap gyúrnak és a haverjaikkal pózolnak félmeztelenül a közösségi oldalakon.
2011. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kimondtad a lényeget: azért, mert ez a divat. Ha nem ez lesz, akkor majd ezek is eltűnnek.


Példa: nem is olyan rég még az volt a divat, hogy a lányok télen is erékig érő kabátokban mászkáltak. Viszont mióta divatba jött a hosszú kabát és a derákmelegítő, egyre kevesebb ilyet látok.

2011. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert arra nevelik az embert, hogy fogyasszon és lehetőleg ne gondolkozzon - így kiszámíthatók, lehet őket irányítani és lépten-nyomon kizsákmányolni. Így lesüllyed minden az anyagiakra, ennek az eredménye ez a sok szerencsétlen kirakatbábú.
2011. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
elvesztettük a világháborút
2011. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Mert a divatot nagyon jól magukévá tudják tenni a jellegtelen, valójában unalmas emberek, akiknek nincsennek önálló gondolataik, saját egyéni véleményük és látásmódjuk.

"Mindegy, mi a trendi, csak abban zúzunk, mert az olyan menő!"

2011. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert az emberek (és főleg a fiatalok persze) mindig a legújabb, legmenőbb cuccokat akarják, vagányak akarnak lenni a körökben, a fiúk ezzel akarnak barátnőt szerezni, a lányoknak pedig most az jön be, ha a legtöbbet megmutatják magukból, és a fiúkban ugye előjön a "Hú, de megb..." gondolat.

Másrészről eég belenézni egy zenei csatornába, láthatjuk mi megy benne. A magamutogatás, csillogás, erőszak, vagányság. Ezt akarják követni.

Amikor a nyolcvanas években itthon minden fiatal a külföldi metálért rajongott, akkor a bőrdzseki, a Puma cipő, a western csizma volt a divat. Most is ez a helyzet, próbálunk külföldre hasonlítani. Most ez a szenny a divat, meglátjuk mi lesz 10 év múlva.

2011. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
65%
Ha jól megnézed a világ egyre nőiesebb, feminínebb lesz.. A fiúk, mint mondtad búzák... Beíratném őket katonának, úgy összeszarná magát ott. A lányok meg hát.. A nőknek is van joguk már mindenhez, önállósodtak, nem kell őket eltartani. A tinilányok meg kidobják amilyük van (vagy csak szeretnék, hogy legyen), így akarják azt, hogy nőt láss bennne, ők akarnak becserkészni téged. De persze ha oda jut a dolog, sok nem engedi h megd*gd, ami nem is lenne gond, de én azt nem értem akkor minek kell ribancnak viselkedni? ha így viselkedik egy csaj én azt mondom, meg is érdemli ha így kezelik a férfiak... Na jó ez egy kicsit már más téma, de a feminizmus miatt szerintem. Gazdasági szempontból is azok a vállaltok élték túl a válságot, amik feminin beállítottságuak. tehát egy törtető, úgymond kevésbé alkalmaszkodó mentalitású cég hamarabb esett pofára.. Hát ez van sajnos, a szerepek felcserélődtek... 19L
2012. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!