Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság-e, ha az egyik ember...

Bunkóság-e, ha az egyik ember kérdez valamit, a másik pedig ha nem tud vagy nem akar válaszolni, akkor csak hallgat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Vizsgán nem. Meg amúgy sem.
2012. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Miert nem akarod mondani, hogy "nem tudom", vagy hogy "nem akarok valaszolni"?

2012. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, ha pl. nem tud válaszolni és ez kiül az arcára, én azt nem veszem bunkóságnak, viszont, aki nem akar valamire válaszolni, ezért csöndben "hülyének tetteti magát", úgy csinál, mintha meg se hallotta volna a kérdést, az már az.
2012. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak szimplán kimenekül a helyzetből a hallgatással, akkor az az.
2012. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha a kérdező az idegesítő,és sehogy nem veszi észre magát,akkor nem bunkóság.én már találkoztam olyan hülye nővel,akinek hiába magyaráztam szép szóval,hogy szálljon már le rólam a hülye kérdéseivel,nem fogta fel.úgyhogy onnantól nem válaszoltam neki,ha kérdezett,persze ezzel csak idegesítettem,de nem én voltam a bunkó,úgyhogy nem érdekelt.de persze,ha leugatom,akkor én vagyok a szemét férfi,hogy bánhatok így egy nővel...

30/F

szóval bizonyos helyzetekben elfogadott.

2012. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ, de alapvetően a kérdésre azért lehet reagálni valamilyen formában. Aki megteszi, udvariasnak nevezném, aki nem - hát a bunkóság talán kissé erős, de nem vall a legjobb modorra.
2012. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!