Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik a cikibb, alsógatyában...

Melyik a cikibb, alsógatyában vagy meztelen lenni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nyári kánikula van, és otthon nem birod a hőséget.
2012. jan. 10. 05:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Legalább az lenne...( nyári kánikula)


Inkább gatyoban legy

2012. jan. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
74%
Gatya az jobb
2012. jan. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha egyedül vagy akkor lehetsz meztelen is, de ha van más is otthon akkor inkább legyél gatyában, hacsak nem olyan van otthon akinél nem gáz ha meglátja, gondolok itt pl öcsédre vagy húgodra, esetleg bátyádra :)
2012. jan. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Sztem egyik se ciki, viszont ha meztelenül leülsz, tegyél vmit magad alá!
2012. jan. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy alakultak ki a szokások a családban, hogy meztelenül nem közlekedünk egymás előtt, így én egy kis rövidnadrágban és sport topban (majdnem melltartó) szoktam kánikula idején itthon közlekedni...


Amúgy egyik sem ciki, ha a párommal vagyok kettesben csak, akkor kifejezetten szeretek meztelenkedni és azzal sincs bajom ha a párom is meztelen eközben. Viszont asztalhoz pl sosem ülnék így, még akkor sem ha egyedül vagy ketten vagyunk!


Szóval szerintem egyik sem ciki, ahogy neked jól esik. Csak alkalmazkodj a körülötted lévőkhöz is!

2012. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pucéran lenni. Kapj fel egy alsót, és minden oké.
2012. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az semmiképen se jó ha libeg a kukac :'D
2012. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi meztelenül vagyunk otthon, pláne nyáron a nagy hőségben.
2012. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!