Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lehetséges-e hotelben lakni...

Lehetséges-e hotelben lakni hosszabb távon? Az adott hotelban dolgozom, tehát kedvezményesen vehetek ki szobát. Na de nincs meghatározva hogy mennyi időre? Nem tartanák visszaélésnek? Egy este 200 font, nekem 16 lenne.

Figyelt kérdés
Az adott hotelban dolgozom, tehát kedvezményesen vehetek ki szobát. Na de nincs meghatározva hogy mennyi időre? Nem tartanák visszaélésnek? egy este 200 font, nekem 16 lenne.

2012. febr. 4. 00:25
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha ott dolgozol, miért nem kérdezel meg valaki felettest?
2012. febr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk én is megkérdezném a főnökömet.

De nagyon erős a gyanúm,hogy hosszabb távon nem fogják engedni,mert nem éri meg nekik..Néha-néha még belefér de hosszabb távra????

2012. febr. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kozel 100% telitettseggel mukodo hotelnel szinte biztos nem mennek bele, de 1 kerdest meger a dolog, max azt mondjak hogy nem.

"egy recepcios"

2012. febr. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen meg fogom kérdezni a felettesem, csak még van pár napom. Most nem működik 100 %-on a hotel. Egyébként van hátulütője is: nincs sütő, gáztűzhely, mosógép. De olyan kényelmes lenne ha csak le kéne liftezni a melóba :D
2012. febr. 4. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!