Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Velem van a baj, ha nem...

Velem van a baj, ha nem nagyon szeretek elmászkálni éjszaka bulizni, szórakozni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok vannak barátnőim, ők a pasijukkal lógnak, nekem nincs párkapcsolatom, de most nem is szeretnék. Ha akárki/k elhívnak nem szívesen megyek, lehet hülyén hangzik de ált. fáradt vagyok, egész nap az egyetemen vagyok örülök ha este beesek az ágyba. Amúgy szeretek kirándulni, moziba menni, nyáron strandra, meg szívesen mennék kávézni, teázni stb, ilyen délutáni kora esti programokra.

Sem a külsőmmel, és én úgy érzem a belső tulajdonságaimmal sincs semmi gond.


2012. febr. 13. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled, csak más az értékrended.
2012. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Isten tartsa meg a jó szokásodat! Nem is tudod, mennyi kellemetlenségtől kíméled meg magadat! (Az alkohol, a cigaretta és a drog kísértése.)

A partner(pár) kapcsolattól nem kell idegenkedni. Biztosan akad (majd) olyan fiú is a Nagyvilágban, aki ugyanolyan "különc", mint Te.

2012. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A TÖBBIEKNEK más az értékrendjük...


Miért gondolja olyan sok fiatal azt, hogy az az ETALON, hogy bulizni kell meg inni meg pasizni meg kimaradni éjszakára???

Ha engem kérdezel, az még mindig csak egy x-ed része a társadalomnak, csak annyira erőteljes a jelenlétük, hogy sokan azt gondolják, ez a mértékadó... Pedig dehogy!!!

2012. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És nem vagy különc!

Idővel kialakul a társaságod, amiben a többieknek hasonló az érdeklődésük és értékrendjük, mint neked, és nem fogod úgy érezni, hogy kilógsz a sorból.

2012. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Felnőttképzésre járok, 18-25 évig tevődik össze az osztály. Szép lány 5 osztálytársaim, de úgy képzeld el, hogy ha nincs rajtuk smink, látni, hogy a piától fel van puffadva az arcuk.

Péntek-szombat nem állnak meg hányás előtt az ivással.


Mindez 19 évesen.....

2012. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel semmi baj. nagyon ritka az ilyen ember..... mégis többretartják a kurvincákat...
2012. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel, mint te...! (23 éves lány)
2012. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. A körülöttem lévõk jó humorú,intelligens embernek tartanak. A külsõm nem Adonisz, de Quasimodo sem vagyok azért. Csak mivel nem vonz az iszik hányik belefekszik sajnos antiszociâlisnak gondolnak ami kurrva szar érzés.
2012. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!