Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éjszaka meddig ültök a gép előtt?

Éjszaka meddig ültök a gép előtt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert mikor reggel ránézek az engem foglalkoztató kérdésekre,látom,hogy van,aki éjjel 3/4 2-kor még írja a választ. Hogyan lehet úgy 100%-osan odaállni a napnak,hogy nem alusszák ki magukat, mert ugye a gyerek éjjel alszik,időben fel kell hozzá kelni. Nem általánosítok,tényleg csak azokra mondom,akik ilyen sokáig ott ülnek.

Nekem is van egy 5 és 2 évesem.A nagyot oviba viszem,a kicsi amíg elvan egy játékkal gyorsan átnézem a nekem érdekes témákat,ami általában úgy 5 perc,és állok neki a házimunkának,játszásnak,úgy hogy nem vagyok fáradt.



2011. nov. 9. 08:34
1 2
 1/15 Virág6 ***** válasza:
100%
Én éjfél fél1-ig.Még akkor sem vagyok álmos,csak muszályból fekszem le,mert tudom hogy holnap korán kell kellni.Igaz így is fárasztó kibújni az ágyból.Háromszor szól a szundi,mire rászánom magam.
2011. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem mindegy neked, ki meddig ül a gép elött, szuperanya!?
2011. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
érdekes mert én sem tudok sokáig fenn lenni,10-kor már olyan vagyok mint akit fejbevertek,de legtöbbször már alszok.reggel igaz 5-6 körül felébredek és van hogy nem tudok visszaaludni.mikor terhes voltam a iammal,akkor én is sokáig ültem a gép elött,de most egyszerüen nem menne a dolog.
2011. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De! Mindegy. Köszi! :)
2011. nov. 9. 09:03
 5/15 A kérdező kommentje:

A köszi a szuperanya jelzőre van! :)

És aki a kérdésre (őszintén) válaszol,annak is köszi.

2011. nov. 9. 09:05
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

De most komolyan ez a kérdés foglalkoztat????

Válaszolok is rá: volt idő, hogy éjszakába nyúlóan neteztem, de mostanában már 9-kor alszom.

Te most furcsállod, ha valaki fél 2-kor kommenteket ír, de később valami oknál fogva te is kerülhetsz ebbe a helyzetbe (válás, inszomnia stb)

2011. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én pl. már 9-kor megyek aludni este, de mivel van 1 kutyusunk is, akit általában én engedek ki éjszaka, ha ki akar menni, és amíg ő kinn szöszmötöl (kb 15-20 perc), addig én le szoktam ülni a gép elé, mert hát visszafeküdni nem érdemes. Ezért előfordul, hogy éjszaka válaszolok egy-egy kérdésre, de ez nem azt jelenti, hogy addig fenn vagyok. Másoknál nem tudom hogy van ez, csak azért írtam le a saját példámat, hogy lásd, nem feltétlenül van fenn mindenki egész éjjel, mégis előfordulhat, hogy éjszaka ír kommentet. :)
2011. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Igen,foglalkoztat,mert nagyon sok anya írja,hogy fáradt,nincs energiája! És ezt mikor írja? Fél 2-kor!Picit érdekesnek találom!
2011. nov. 9. 09:38
 9/15 anonim ***** válasza:
6%

Jézusom! Ez most komoly????

Lehet, hogy nem TUD aludni, erre nem gondoltál? De nehogy már el kelljen számolni az időnkkel. Ha akarok egész éjjel gépezek, vagy egész nappal ha akarok. És utána azt írom, hogy fáradt vagyok, te meg meggebedhetsz, hogy miért nem alszom..................áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

2011. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
En reggel 9-tol szoktam neha belepni a gyakori kerdesekre egeszen delutan 17-oraig. Ugyanis dolgozom egy irodaba logisztikan es amig varok valami konferenciara vagy a e-mailre addig belepek es szetnezek itt. :) Otthon emiatt mar nem szoktam gepezni mert 17:15 mire hazaerek, jatszom a kisfiammal, vacsorazunk, furdes es lefekves 19:30-kor. MIutan elaludt a kisfiam szobabiciklizem (amig megnezem a hiradot), tornazom kicsit, zuhanyzas vagy furdes es leulok a ferjemmel megnezunk egy filmet. 11 ora korul meg agyba zuhanok mert reggel 07:10-kor kelek es kezdodik a nap. Szoval ez az en programom. Hetvegen szombaton nincs gepezes mert azt beszeltuk meg a ferjemmel, hogy akkor csak kettonkre szanjuk az idot ha a kisfiam elaludt. Vasarnap este van egydul szamitogepezes mert ekkor hivjuk a csaldot skype-on. Ugyanis kulfoldon elunk es csak igy lathatjuk egymast hosszu ideig. :( Szoval otthon en teljesen gepmentes vagyok de itt a melohelyen van idom ra.
2011. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!