Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Írjak neki Valentin nap...

Írjak neki Valentin nap alkalmából pár sort, ha gyászol?

Figyelt kérdés
Egy nagyon régi férfibarátomról van szó, akivel majdnem több lett köztünk, mint barátság, de az élet úgy hozta, hogy maradtunk szoros baráti kapcsolatban. Nagyon szeretjük egymást és ezt többször is mondjuk egymásnak. Neki is van párja és nekem is. Mindig szoktunk írni egymásnak ilyen alkalmakkor, de most szombaton elveszítette a nagymamáját és nem tudom, hogy írjak e neki. Persze nem olyat írnék, hogy boldog valentin napot, csak valamit, hogy mégis tudja gondolok rá.
2012. febr. 14. 13:42
 1/7 anonim válasza:
100%

Ha ennyire jóban vagytok, szerintem nyugodtan.

Bár nekem a valentin nap még mindig a szerelmesek ünnepe, így alapból nem értem, hogy barátok miért írnak egymásnak... Na mindegy, lényeg a lényeg, hogy barátként - valentin naptól függetlenül - nyugodtan írhatsz neki. Valószínűleg foldobnád kicsit a napját.

2012. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak azt sem tudom, hogy mikor temetik, lehet épp ma, vagy holnap.. biztos, hogy sok ezzel kapcsolatos intézni valója is van, szóval nem akarok érzéketlen lenni meg rosszkor írni.. de ha meg nem írnék egy sort se, akkor lehet rosszul venné, mert szokott olyat csinálni.
2012. febr. 14. 13:52
 3/7 anonim válasza:
100%
Írj neki nyugodtan, esetleg tedd hozzá, hogy sajnálod a történteket!
2012. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet , hogy most még jobban is esik neki , ha írsz , mint máskor !
2012. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Esetleg azt emeld ki, hogy "sok szeretettel"! Ne azt, hogy Valentin nap meg szerelem meg ilyenek! Nem tom érthető e mire gondolok?! :/
2012. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos a kérdés megoldva, ugyanis pont most írt egy smst! :D Köszönöm azért :)
2012. febr. 14. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

De mi az h "boldog valentin napot" b+ ? Hol élsz te Amerikában???Mióta van a magyar tradícióban "valentin nap?

Ekkora majom lennél hogy a terek klub így megvezet?

És ha kitalálnak "Szép mosoly napját" akkor majd arra is fogsz vásárolni?Meg leveleket írni?Úristen...

2012. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!