Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen embernek nézitek, ha...

Milyen embernek nézitek, ha egy 29 éves férfi pukkasztgat és csattogtatja a rágógumit?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen magamról van szó .29 éves férfi vagyok ,vállalkozó,de amúgy most mindegy,hogy mi a munkám csak mondtam,és rágózok elég sűrűn s mindig gömböket fújok ,visszaszívom,csattogtatok vele.

Szerintetek ez milyen dolog egy ilyen férfitól?

Te szoktad ezt csinálni,ha rágózól vagy nem?

Írj kort,és nemet is,de,ha nem akarsz ne.


2012. febr. 24. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha öltönyben csinálod ezt, az elég érdekes lehet :D


Én nem pukkasztom ki, 5 éves korom óta négyszer csináltam csak.


Néha vicces.


21/L

2012. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolga, miért érdekeljen engem?


Ha maffiózó vagy, és ezzel töröd meg az embereket, az mókás. Egy üres, jó akusztikájú teremben kikötözöd az embereket egy székbe, morcosan nézel rájuk és közben csattogsz? :D

2012. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tökmindegy, hány éves és milyen nemű, aki csinálja, rettentő idegesítő, és mindig dohogok magamban, hogy miért nem veszi észre magát az ilyen, és hogy miért nem nevelték meg a szülei
2012. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rokon léleknek :) én is szoktam csattogtatni, de ki nem fújok gömböket, azt csak a cukrosakból lehet. 32 N
2012. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!