Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szoktatok járni lomtalanításko...

Szoktatok járni lomtalanításkor kincsekre vadászni? Pesten melyik kerületekben szoktak a legjobb cuccok kitéve lenni? Ciki Pesten (vagy bárhol) lomolni?

Figyelt kérdés
Sokan cikinek tartják, de én imádom a lomtalanításokat és azt hallottam, a pestiek különösen jók.
2012. febr. 3. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol élsz te, kedves Kérdező? Bár lehetne még lomtalanításkor böngészgetni, kincsekre vadászni (én úgy szerettem, annak idején!) Ma már lehetetlenné teszik ezt az egymással rivalizáló, lomtalanítási naptár birtokában helyszínre települő cigány bandák, amelyek mellett még elmenni is veszélyes - nemhogy apró kincseket keresgélni a saját örömünkre:(. Szervezetten "rárepülnek" a felhalmozott lomokra és őrzik őket, mint kutya a koncot. Jaj a konkurrens cigánynak is, ha közeledni mer! - hát akkor a magyarnak!
2012. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kincseket keresni tokeletes a regiseg piac:)
2012. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
apró községekben pl Pilisvörösvár, SOlymár, nagykovácsi lehet..
2012. febr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első jó mondta. Nem lenne ciki, vagy nem volt az, de a cigányok tényleg szervezetten űzik az ipart. A közwlükbe menni se érdemes.
2012. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, én is szeretek turizni. Csomó mindent találtam már, amik működnek (pl. lcd monitor, dvd lejátszó, stb...) és használom is őket). Ami pedig a cigányokat illeti, ha lefoglalnak egy területet, én elhajtom őket a pi.csába. Tavaj még úgy voltam velük, hogy hagyom őket, nem megyek oda ahol ők vannak, de nehogy már kisajátítsák a lomokat. Tegnap is voltam lomtalanításon, közben pakolták ki a házból a lomokat, egy cigány banda meg már ott állt a furgonnal a kupac mellett, én meg odamentem, mire megszólal az egyik: Ők már előbb ittvoltak mint én, menjek el máshová. Mondom miért, hova van az felírva, hogy ez a maguké? Nem mentem el! Söt, extra nagy sebességre kapcsoltam magam, hogy az értékes cuccokat még előttük kiszedjem :). Mellesleg a cigányok miatt nem írják ki előre, hogy hol lesz lomtalanítás, mert akkora szemétdombot csinálnak az utcákból, hogy az borzasztó. Magyar ember szépen átnézni, hogy van-e benne valami hasznosítható, és nem forgatja fel a kupacot, mint egy buldózer.
2012. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző:


mindamellett, hogy teljesen igazad van, vigyázz, mert ennél ezerszer kevesebbért is képesek embereket megkéselni.

2012. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem ciki

A cigányok a fémre, használható bútorokra mennek.

Könyveket pl. simán lehet találni.

2012. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!