Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vegyek fel állásinterjúra?

Mit vegyek fel állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik szupermarket hívott be jövő hét keddre személyes találkozóra. Tanácstalan vagyok ilyenkor mibe szokás megjelenni. Én mint kereskedő jelentkeztem. A farmert túl lazának gondolom, de azért túlöltözni sem szeretnék. (kosztüm). Ilyenkor hogy szokás megjelenni? Ti mit vennétek fel?
2012. márc. 10. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális inget, egy normális farmert lehetőleg feketét egy normális cipővel, plusz még a leg elegánsabb pulóvert.
2012. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg. Úgy menj, hogy ne nézz ki csővesnek. A többi nem érdekes. Nem érettségi vizsgára mész és nem öltönyös munkára. Lehetsz elegáns csak ne csőves.
2012. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Normális ruháim vannak, így csak nem fogok csövesnek kinézni:D:D
2012. márc. 10. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nő vagy, akkor szerintem magassarkú és valami szövetnadrág( semleges szinű: fekete, beige, sötétbarna, szürke) felsőként pedig szintén valami semlegesebb vagy pasztell szinű blúz vagy kardigán + még szolidabb ékszerek, izlésesen megcsinált körmök, csinos, visszafogott smink.

Ha férfi, akkor pedig szerintem ünneplő cipő, kord nadrág, vagy egy elegánsabb sötétszinű farmer és valami sötét szinű elegáns ing...


( a hétköznapi farmer szerintem azért túl egyszerű egy állásinterjúra akármilyen munka is legyen, a kosztum viszont túlzás lenne erre a munkakörre)

sok sikert!!!

2012. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10:55-ös! Nő vagyok és nagyon szépen köszönöm a tanácsodat. Igen egy szövetnadrág, egy alkalmibb felső, és egy kardigán lesz rajtam, egy magassarkú cipővel:)
2012. márc. 11. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!