Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Piackutató koordinátori...

Piackutató koordinátori állásinterjúra mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Nincs kosztümöm. Van egy ilyesmi nadrágom: [link]


És ehhez egy sima sötétkék inget gondoltam, kb így néz ki, csak könyékig ér az ujja.


Ez megfelelő? Lapos fekete balerinacipővel jó? (Magassarkú cipő kizárt, térdsérülés miatt)


2011. szept. 17. 15:41
 1/10 A kérdező kommentje:
lemaradt az ing: [link]
2011. szept. 17. 15:42
 2/10 anonim ***** válasza:

(bármilyen) Állásinterjúra érdemes egy színű nadrágot, és egy színű inget felvenni! Tapasztalat.

Az ing túl csicsás, azt sugallod, h nem vagy komoly a csíkos naci meg lehet előnytelen.


még ezt találtam:

[link]

Remélem segítettem, sok szerencsét!

2011. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem akarsz felesleges 1 órát ülni kényelmetlenül .. akkor el se menj erre az interjúra. :) Piackutató koordinátor? másszóval utcán embereket zaklatva kérdezgető... vagy telefonon kérdéseket feltevő. Illetve ezek "koordinátora"...


Hát nem tudom. Sok ilyenen voltam már... :)


Szóval szerintem nagyjából mindegy mit veszel fel. Ne farmer legyen. A nadrág legyen sötét, az ing pedig világos.

2011. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindkét választ!


Kedves második válaszoló, nekem jelenleg nem nagyon van választási lehetőségem, mert minél előbb szereznem kellene munkát és csak 2-3 hónapig csinálom majd úgyis, mert aztán elutazom. Viszont leírnád a tapasztalataidat? Hogy kb miket kérdeznek? (Csak mert írtad, hogy voltál már ilyen jellegű interjún)

2011. szept. 17. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Call centeres voltam, mivel emberekkel kellett beszélnem, arra voltak kíváncsiak, h viszonyulok egy adott helyzethez, v. ha az illető mogorva, h. oldom meg, kezelem azt. Ha visszakérdez tudjak rá felelni. Feltalálom-e magam?
2011. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Többnyire én nem jutottam el a kérdésekig, mert mikor kiderült, hogy jutalékos rendszer már fel is álltam is kimentem.

Egyszer vállaltam jutalékos rendszerben munkát, 160ezret buktam rajta...


No de nem biztos, hogy ez is jutalékos lesz.

Szerintem az első válaszadó második kommentjében jól leírta milyen kérdésekre számíthatsz. Esetleg még azt felmérhetik tudod-e kezelni a számítógépet. Pl egy egyszerű szövegszerkesztési teszttel.


Arra meg hogy 2-3 hónapig csinálnád... nem tudom. Ezekre az állásokra szokták mondani, hogy "majd fél év múlva fogsz olyan jól keresni mint mi, de kitartás" :) Szóval ha olyan az állás amilyenre gondolok, akkor 2-3 hónap alatt kb csak befektetésed lesz, de legyen úgy hogy tévedek!


Sok sikert, majd írd meg mi volt.

2011. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Call centernél fix+jutalék volt és egész családias légkör, főnök segítőkész, és jutalmazott, ösztönzött.

Sok sikert!

2011. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Rendszerünk úgy lett kialakítva, hogy már az első hónapban elvárt teljesítmény után akár fix jutalékot is el tud érni."


Na most akkor ezt hogy kell érteni? Hogy csak jutalékot kapok? Mert akkor szerintem el sem megyek, jutalékos rendszerről eddig csak rosszat hallottam...


És köszi az eddigi válaszokat! :)

2011. szept. 18. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel ott van, h akár, ez nem sejtet jót. De én még ilyennel nem találkoztam, akár fix jutalék..? Mindenesetre furcsa.
2011. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, furcsa, én is az "akár" szótól félek... :(
2011. szept. 18. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!