Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A határon túli magyarok...

A határon túli magyarok szeretnék ha visszaállítanák újra a Nagy Magyarországot?

Figyelt kérdés

A határon túli magyarok szeretnék ha visszaállítanák újra a Nagy Magyarországot?

A többségük ápolja a nemzeti "gyökerüket"?

Milyen az élete egy magyarnak mondjuk Erdélyben,Felvidéken vagy a Délvidéken?

Mennyire igaz az hogy a szlovákok,románok és a szerbek utálják a magyarokat?

Mondjuk ha egy ember magyarul beszél akkor azt le*zarják vagy belekötnek megverik stb azt az embert?


Légyszi írjátok le a véleményeteket! Köszi



2012. márc. 11. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Felvidéken 5 millióan élnek abból csak 1 magyar...nem hiányzik Magyarországnak 4millió szlovák a hátárá...
2012. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó lenne :)

Üdv egy szabadkai magyar.

2012. ápr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jó lenne!!

persze hogy jó lenne ki ne akarna egy nagy és SZÉP országban élni

de sajna akkor is gáncsoskodó és utálkozó meg ostoba lenne a magyarok többség :-(

2012. máj. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretném, ha visszaállítanák!

Igen, ápoljuk a gyökereinket!

Délvidéken nekem személy szerint nincs problémám. Tökéletesen beszélek szerbül és a szerbek sem vadállatok, néhány kivételével. Alkalmazkodunk egymáshoz.

Egy vajdasági lány!

2012. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen, ápoljuk a nemzeti gyökerünket :)

Ami a többi kérdésedet illeti, nincs pontos válasz. Ugyanúgy, mint az anyaországi magyarok között, a szerbek között is vannak aranyosak, normálisak, de utálatosak is. Nekem eddig többnyire csak jó tapasztalataim vannak (igaz, beszélek szerbül), talán csak 1-2 alkalom volt, amikor a nemzetiségem miatt lenéztek. Nem barbárok a szerbek, nagyon jól megvagyunk szerintem egymás mellett :) Ősztől Szegedre fogok egyetemre járni, kíváncsi vagyok hogyan fognak hozzám viszonyulni.


Üdv Vajdaságból :)

2012. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!