Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy kéne kezelni, a bunkó...

Hogy kéne kezelni, a bunkó emberek beszólogatását?

Figyelt kérdés
Ezzel a problémával mindig szembesülök az életben. Akár a munkahelyen, iskolába, utcán, tömegközlekedésen, mindenhol. Valaki, minden ok nélkül "beszól", vagy "kóstolgat". Az oka gondolom az, hogy így akar a másik föle emelkedni, ha rosszindulatú vele, és lehúzza. Az a baj, hogy én ezekre nem tudok hogy reagálni. Nem arról van szó, hogy nem merek, hanem egyszerűen nem tudok mit mondani. Semmi sem jut eszembe, így általában nem mondok semmit. De ez meg rossz, mert így csak én jövök ki "vesztesként" esetleg felbátorodik. Az ilyen embereknek, meg komolyan hiába mondom el, hogy fejezze be, egyszerűen nem érti. Igazából nem tudom mit lehet csinálni ilyen helyzetben. És mivel ilyen típus vagyok, gyakran szembesülök ezzel a problémával.

2012. márc. 15. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Így általánosságban nehéz választ adni, minden beszólást az adott szituációhoz képest lehet kezelni.

Van mikor egy visszaszólással, de van mikor egy gúnyos mosollyal.

2012. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Semmiképpen sem akarom sértegetni a másik felet, értelmét nem látom, másrészt meg nekem ez sose ment, nem áll a számra.
2012. márc. 15. 14:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugatsz kutya ,harapni nem tudsz? Aztán ha erre keménykedik ,le kell verni mint a büdös szart. Ez mindig működik. Mondjuk jó tudni valamilyen harcművészetet mellé ..
2012. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Épp az ilyet nem akarom. Volt már részem verekedésben, szintén ilyen dolog miatt, és hiába jöttem ki belőle nyertesen...engem ugyanúgy zavart a dolog.
2012. márc. 15. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem tegnap pl majdnem elütötted,direkt.Legalábbis ijesztgetni akartak,szerintem.Lehet,hogy tavasz van és ilyenkor előbújnak a retardáltak is.
2012. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor csendben maradsz és oda se nézel.Ezek a fajta "emberek" mindig azt várják hogy reagáljon a másik fél valamit, ha feldühítik annak örülnek ,ha elkeserítik annak, teljesen mindegy ,ők elérték a céljukat.
2012. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én pl úgy szoktam hogy ha már nagyon nagyon felidegesítenek hogy így válaszolok: jó. oké. általában erre bekussolnak :)
2012. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet továbbmenni és közben magadban mondani hangosan egy leértekelő dumát, esetleg szemberöhögni vagy egyszerüen megtalálni magadban a lelki békét és kivülállóként tekinteni a helyzetet, indulatmentesen.Nem jobb ő nálad, csak egy eltévedt gyökér.Helyzettől függ, van amikor jobb ha visszaszólsz van amikor meg elég ha büszke vagy magadra és nyugodt, egyenes testtartással és jót mosolyogsz a másik butaságán.
2012. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Tűrte Miklós, tűrte, ameddig tűrhette, Azzal álla bosszút, hogy csak fel sem vette..." valahogy így - a malomkőig elég gondolatban eljutni. :)
2012. márc. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mentem az öcsémmel nyáron boltba, jön egy nemnormális, fekete kardigán van rajta és eltakarja a fejét a kapusznyi, na, szóval jön bicajjal és beszól, hogy b.u.z.i.Én felvontam a szemöldököm és lenézően néztem rá.Ne fogalalkozz velük! Ha nem hagynak békén, szólj be, hogy mit ugatsz, kis köcsög, és annyi.Rák egye ki a belét az összes ilyen bunkónak!
2012. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!