Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Első alkalomra milyen cigit...

V.Raul kérdése:

Első alkalomra milyen cigit ajánlatok? Én egy kék Ld-t vettem jó lesz? Egyáltalán mi számít gyengének Nikotin és kátrány terén (Mg-ban)?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én semmilyen cigit nem ajánlok első alkalomra, nem értem mi értelme van. Drága és betegséget okoz, valamint a környezetedet is bebüdösíti.
2012. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne kezd el! Semmi értelme, csak azért ,hogy menő legyél valami haveri körben. Ha most rászoksz ,nagyon nehéz lesz leszokni róla. Ugyanolyan drog mint a többi ,csak ennek hatása sincs ,jobban sem érzed magad tőle. Aki cigizik az csak a hiányt csillapítja a végén ,nem az "élvezetért" gyújt rá.
2012. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23 éves barátnőm és 23 éves barátja mostanában próbáltak leszokni, még tapaszt is használtak ami nem is túl olcsó.. Egy ideig nem cigiztek, de aztán lassan újra visszaszoktak mindketten (stresszhelyzetekben nyúlnak hozzá újra rendszerint). Szerintem amit nem ismersz, az nem is hiányozhat, amire nem szoktál rá, nem kell róla leszoknod (egyszer majd, ha véletlen úgy döntesz). Én nem ajálom, hogy belekezdj, de a te döntésed.
2012. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se igazán értem, hogy ezt most minek. Ha eddig nem szoktál rá, akkor örülj neki, de ahhoz biztos, hogy senki nem fog tanácsokat adni, hogy hogyan szokj rá. Még én sem, pedig dohányzom. (Mellesleg az LD egy sz*r.)
2012. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
Mi adta azt az elképesztő ötletet, hogy nem mindegy, milyet veszel elsőre? Tökmindegy, én pl. rögtön piros (8+-os) cigit vettem elsőre, meg tizedszerre is, mondjuk nem szoktam rá 9 év alatt sem.
2012. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Boorszivar!
2012. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! El akarok kezdeni cigizni! Milyen cigit vegyek, ami nagyon minőségi? Ár nem számít, sőt, ha drága de nagyon jó az a legjobb. :) Kék LD-m van itthon nekem is. De azt nem szívom.. :D
2013. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!