Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek önéletrajz helyett...

Szerintetek önéletrajz helyett jó ha a fészbuk adatlapomat csatolom linkben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 15:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova.
2012. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet. Abból sok más olyan is kiderülhet, ami negatívan hathat rájuk.
2012. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

Diákszövetkezetben dolgozom,mi önéletrajz mellé facebook adatlap linket is kérünk,ugyanis oda is kitesszük az aktuális munkáinkat,és mivel diákok 99%-a facebookon lóg,sokkal jobb a kommunikáció.



Rendes melónál meg ne próbáld.

2012. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy lusta legyél már megírni egy önéletrajzot!!!Ha komoly munkáról van szó akkor ez semmiképp nem tanácsos...:)
2012. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát de ugyanaz van a fészen is, akkor minek írjak külön?
2012. márc. 30. 17:06
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Simán jó! Ha azt akarod, hogy a kukába landoljon megnézetlenül.


Csak akkor kezdj el önéletrajzot küldözgetni, amikor már 100%-ig jól van megírva. Ha teríted a sz*rt, akkor egy idő után sehol se fognak veled szóbaállni, mert meg lesz nekik a régebbi amit küldözgettél.


Keress rá a neten önéletrajz mintákra, és annak alapján készítsd el. Ne légy lusta kísérőlevelet írni, ahol leírod, hogy micsoda nagyszerű lenne a cégnek, ha ott tudnád felhasználni a tapasztalataidat.


Enélkül esélyed = 0

2012. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó.Értem én,hogy modern világban élünk,de gondolkozz már,nem vennének komolyan.
2012. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy mégis? Édes Drága Jó Istenem! Hova tart ez a világ? Én töröltem magamat arról a szennyről, lassan 3 hónapja face mentes vagyok. És amint a kérdésed elnézegetem egyre inkább úgy érzem, hogy jól cselekedtem.


23N

2012. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, sok cég megkeresi a fészbúkon a leendő alkalmazottjait, sokan ezért sincsenek fent.
2012. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
74%

Ha FB-on felcseperedett (huszonéves) generáció bírálja el, akkor simán. Ha érettebb (min. harmincas), és esetleg még egy felsőfokú intézményt is kijártak, ott a saját érdekedben nem javaslom. Egy kis tisztelet azért mindenkinek kijár...

Hozzátenném, napi szintem lógok a FB-on, de lendületből dobnám a kukába, ha a munkahelyemen ilyen kerülne a kezembe.

28

2012. márc. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!