Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy ismerősöm nem akarja...

Ha egy ismerősöm nem akarja elmondani nekem mi a gondja, baja, akkor bunkóság erőltetni hogy mondja el?

Figyelt kérdés
Milyen dolog az? Ti mit szólnátok hozzá?
2012. ápr. 5. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Erezz egyutt vele! TE hogyan ereznel a helyeben, ha nem akarsz beszelni a gondodrol, de folyton faggatnak!
2012. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"bunkóság erőltetni hogy mondja el?" - igen, az.
2012. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az. Ha valami bajom van és el akarom mondni akkor elmondom, ha meg nem akkor hiába b@sztatsz vele, maximum elküldelek a fenébe. De ezzel az emberek 90%-a így van, ha úgy gondolja elmondja, ha meg nem akkor semmi közöd hozzá. :)
2012. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, sőt!


Kérdés, mennyire közeli ismerősöd, és hányszor kérdezted már?


Pl én olyan vagyok, hogy nem akarok másokat a gondjaimmal terhelni, ha lehet, és segítséget KÉRNI pedig főleg nem tudok. Mert nem tudom, hogy tényleg segít-e, vagy csak kiszedi belőlem, hogy mi bánt és utána le se tojik. SOk ilyen ember van, aki csak érdeklődik, de nem segít vagy ha egyértelműen nem tud segíteni, akkor még csak együtt sem érez...

Viszont ha valaki igenis többször megkérdez, és "erőlteti", az nekem igen, jól esik. Úgy könnyebb, úgy talán érzem, hogy bízhatok benne. Ilyen ember pedig kevés van, mert manapság mindenki csak magával törődik.


Előttem mások azt írták, hogy bunkóság erőltetni. Én meg azt mondom, hogy inkább csak annak hatására nyílok meg. Nem vagyunk egyformák, az ismerősöd is lehet ilyen is, olyan is. Mindenesetre, ha eddig 1-2szeri kérdésre nem mondta el, és nem ordította le a fejed, hogy hagyd békén,hanem csak bizonytalanul sírdogál, akkor próbálkozz még! Ezen nem sértődhet meg, nem is fog.

2012. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!