Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tennél te a helyemben egy...

Mit tennél te a helyemben egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Dolgozom egy portálnál,mint újságíró.Megbíztak,hogy menjek el egy film vetítésére.Elvállaltam.Közben sajna lebetegedtem,és ugyan szóltam is erről valakinek,egy kollégának, hogy bocsi,de nem jön össze a dolog. Sajnos későn.Mindegy is,ez az én "saram" - aki ezt nem érti,annak másképp ugyanez: ennyi szárad az én lelkemen,egyszerűbben: ennyi az én felelősségem.Elismerem,ezzel,ennyiben hibáztam.


Ugyanerre viszont - én nem tudom, honnan - betoppant két lány,szintén hozzánk tartozónak kikiáltva magukat(valószínűleg semmi köze hozzánk),és végigröhögcsélte az egész rendezvényt, szanaszét szórta a popcornt és lötykölte a kólát ... szóval parasztként viselkedett...


Tette mindezt úgy,hogy ő jött helyettem - ezt mondta - és egy szerencse van a dologban,amiért nem engem gyanúsítanak, hogy az illető lány volt,én pedig fiú vagyok.Az ő korát nem tudom,de 15-30 között bármennyi lehet,én idén leszek júniusban 30.



2012. ápr. 12. 11:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Még annyit,hogy a két lányt előbb be se akarták engedni,aztán valahogy mégis bejutottak...


Egy kicsit én is égek a dolog miatt,mert ha odaértem volna,akkor őket már nem engedik be,...mondván: megjött az ide hívott kolléga...

2012. ápr. 12. 11:22
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Újságíró létedre elég infantilisen, zagyván fogalmazol!
2012. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a portál vezetőjét, hogy ő tud-e a két lányról, vagy azok jogtalanul hivatkoztak rátok. Aztán már az ő dolga felhívni a mozit, és elnézést kérni a kellemetlenségért (ha a saját újságírója a két lány), vagy megmagyarázni, hogy két vadidegen teljesen alaptalanul ment be a portál nevében, az ő újságírójuk lebetegedett, nem vett részt a vetítésen.
2012. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Basszus! Mi a kérdés? Te tényleg újságíró vagy?
2012. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Basszus az a kérdés,hogy rohadtul kellemetlenül érzem magam ettől az egésztől,és ti mit tennétek a helyemben... ???
2012. ápr. 12. 14:09
 6/19 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy senkinek fogalma sincs,hogy ki volt a két lány(egyedül a mozisok látták,az eset ugyanis egy moziban történt)... de a személyleírás alapján kb. 5000(ez most hasracsapás volt,lehet,hogy csak 200,de akkor is meghatározhatatlan,mert nem állíthatunk elő szembesítésre,meghurcoltatásra 200 embert,akiből 198 ártatlan,mert csak 2 volt hibás ) ilyen lány lehetett a városban,ezért konkrét,monogrammal illethető gyanúsított nincs...
2012. ápr. 12. 14:13
 7/19 A kérdező kommentje:
A rendezvény szervezője annyiban hibázott ugyanis,hogy a nevüket elfelejtette megkérdezni.
2012. ápr. 12. 14:14
 8/19 A kérdező kommentje:
Bár mivel a szervező nem hatóság,ezért mondhattak volna kamunevet is,mert ugye egy intézmény sima,mezei,egyszerű dolgozója nem igazoltathat...
2012. ápr. 12. 14:14
 9/19 A kérdező kommentje:

Pontosítom a kérdést.


Igazából 2 kérdésem van:


1.) Mit tennétek a helyemben?

2.) Hogyan deríthetném ki(vagy deríttethetném ki bárkivel,rendőrséggel,a mozisokkal a két lány személyazonosságát,személyének kilétét)anélkül,hogy ezért bárkinek is pénzt dugnék a zsebébe,hogy ugyan már,derítsd ki!(Csak mert manapság itt Magyarországon mindenért pénzt kell adni,mondván Krisztus koporsóját se őrizték ingyen,nekem pedig arra nem telik az anyagi kereteimből,hogy ilyen nyomozgatásért pénzt adjak - és mivel nem gyilkosság vagy rablás történt,a rendőrség kiröhögne,és csesznének nyomozni)

2012. ápr. 12. 14:48
 10/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már rég túlléptem volna az egészen. Végül is semmi tragédia nem történt, két éretlen kamaszlány hazudott, és kissé neveletlen módon viselkedett, ennyi. Mivel tudják már mind a portálnál, mind a vetítés szervezői, hogy nem rajtad múlt, semmi hátrányod nem származik belőle. Ha ennyit nem sikerül önállóan feldolgoznod, csak pszichológust tudok ajánlani.
2012. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!