Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért a pasimat választja...

Mért a pasimat választja helyettem amikor mindig kiáltam mellette és szerettem?

Figyelt kérdés
van most egy pasim de már nem szeretem mert megbántott megkértem a "legjobb barátnőmet" hogy mondja már el neki hogy megbántott és már nem szeretem erre azt válaszolta: -nem fogom elmondani neki mert nem akarom hogy tönkremenyen a kapcsolatunk így se szeret anyira és nem akarom hogy már csak egy kicsit szeressen. ezekután szerintetek ki a fontosabb neki én vagy ő nekem ez nagyon rosszul esett szerintetek mit csináljak? a pasimmmal meg már biztos hogy személyesen fogok szakítani de mi legyen a barátnőmmel normális hogy fontosabb neki az hogy megmaradjon az a csepp kis barátsága vagy az a fontosabb hogy engem boldognak lásson, én már rengeteget tettem érte olyat is ami miatt aztán én voltam a hibás de mindig kiáltam melette és soha nem kértem viszonzást csak most az egyszer és nem képes teljesíteni ez nagyon bánt :(

2012. ápr. 25. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mekkora gyerek vagy még. Nem tudhatjuk, hogy a barátnőd miért mondta mindezt, ezért felesleges itt tippelgetnünk, de egy biztos: én sem szakítanék másvalaki nevében. Ha együttjárásnál nem a barátnődet küldted magad helyett, akkor szakításnál se tedd.
2012. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 12? Majd felnősz...
2012. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!