Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is bunkó voltam?

Szerintetek is bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Sétáltattam a kutyámat. Padon ült két fiú, köszöntek nekem (mivel nem ismertem őket, nem köszöntem vissza). Már tovább mentem, de a kutyám egy kicsit lemaradt, hallottam, ahogy mondják neki, hogy aranyos (erre sem válaszoltam). Utána hallom, hogy mondják, hogy bunkó.

Tényleg az voltam?


2012. ápr. 26. 15:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
eléggé.
2012. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Most meddig tart kinyögni egy "Szia"-t?
2012. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Talán ha máskor visszaköszönnél akkor jobb lenne a véleményük rólad! Ők is köszöntek neked,, és illő lett volna visszaköszönnöd,, mert így vagy bunkónak ,, vagy beképzeltnek fognak téged tartani
2012. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Amúgy szerintem is bunkóság.

Lehet hogy csak illedelmességből köszöntek ;)

De amúgy meg tudlak érteni egy kicsit megszeppenhettél és nem tudtad mit reagálj. Ha legközelebb köszönnek illik visszaköszönni. Lehet hogy csak jelezni akarták hogy csinos vagy de többet nem akartak :)

Vagy lehet hogy magányosnak látszottál és köszöntek...

Nem kell mindig rosszra gondolni :D

2012. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
82%
Es mit szamit, hogy egy vadidegen minek tart? Nem voltal bunko, mondjuk en egy sziat azert visszakoszontem volna s mentem volna tovabb.
2012. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan köszönnek, illik viszonozni.
2012. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy bunkó vagy.
2012. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Én is lány vagyok, de ez egy jó nagy bunkóság volt.

Nehezedre esett volna egy sziasztokot kinyögni....a hozzád hasonlóak miatt általánosítanak itt az oldalon.

2012. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Igen, szerintem is bunkó vagy.
2012. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Jajj ne drámázzatok már basszus... Mert egy vadidegen rádköszön akkor te automatikusan visszaköszönsz? Napjában húszzsor fütyülnek utánam a munkások, és köszöngetnek, hogy szeva cicaaa! Talán nekik is vissza kéne köszönnöm? Vannak olyan retardált emberek, akik ezzel szórakoznak, hogy köszönnek, aztán röhögnek rajtad valami idióta poénra hivatkozva.


Kérdező, ha bunkó voltál, ha nem, szerintem édesmindegy, sose látod őket többet az életben... Ha mégis, és legközelebb kedvesen köszönnek, max bökj oda egy sziát.

2012. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!