Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon bunko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon bunko voltam a csajjal?

Figyelt kérdés

Szoval a helyzet az, hogy 3 honappal ezelott elmondta nekem MSNen egy csaj, hogy tetszek neki. En nem tudtam mit mondani ra, ezert nem is mondtam semmit. Mielott meg kibokte volna, hogy mit akar mondani megigertette velem, hogy ne mondjam el senkinek. De en nem birtam magamba tartani, ezert elmondta 2 orara ra az egyik haveromnak... Amiert persze bocsanatot kertem a csajtol. Ra 2 napra a csaj rakerdezett, hogy miert mondtam el es en letagadtam. Majd letiltott az MSNjerol; amire par het utan visszairt, de en nem fogadtam el.Ezutan levegonek nezett, en mindig koszontem neki, o soha. Majd ra egy jo honapra o is elkezdett visszakoszonni, de mostmar pont ugy viselkedik velem, mint mielott elmondta volna az erzeseit.

19/F


2011. febr. 20. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
miért kellett vele tudatnod h megosztottad mással??
2011. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert megigertem neki, hogy nem fogom elmondani, de ezt nem tudtam megtartani; ezert gondoltam, hogy bocsanatot kerek tole.
2011. febr. 20. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Elb*sztad.
2011. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, egy bákszi vagy!

Ha elmondtad annak ellenére hogy megkért, hogy ne, az még ok!

De hogy utána még te játszottad a sértődöttet, az mindnent vitt!

Bunkó vagy Bákszi!

2011. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bunkó voltál eddig, de attól még lehetsz cuki mostantól.

ezt a dolgot nem feladni kell, hanem kiengesztelni a csajt, és megmutatni neki milyen gavallér is tudsz Te lenni.

A helyedben egy szép szál virággal kezdeném. Az mindig beválik. Ja, és a sértődékenységből vegyél vissza azonnal, szerintem. A hiszti nem férfias. És hamar unalmassá válik. Ami még rosszabb.

2011. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:17

Privát e-mail a válasz írójának


mert a kamion a mienk és elakarunk menni vele xD



amúgy igen bunkó voltál, tedd jóvá :)

2011. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A papi kék szemet akar!

:D

2011. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!