Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális, ha ízlik a saját vérem?

Normális, ha ízlik a saját vérem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vámpírfantinilány, semmi ilyesmi. Szimplán, ha véletlen megvágom magam akkor imádom lenyalni, de volt párszor, hogy direkt vágtam csak meg magam, hogy érezzem az ízét.


19L



2012. ápr. 29. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
persze tök normális, mindenki ezt csinálja! sőt, tudtad hogy akár 1-2 liter vért is megihatsz olykor ha megvágod az ütőered? nem okoz gondot, van még 4 liter keringeni. néhányszor voltam véradáson és elloptam a saját vérem és aztán az utcasarkon megittam. de ugye nem gáz? :)
2012. ápr. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem nagy izé ez :D Ha a saját sz.rod ennéd meg akkor már furcsa lenne :D

Én nem szeretem a vér ízét, olyan vas ízű, de akaratlanul is lenyalom ilyen reflex szerűen :D


Jó hagymás, sült vért viszont imádom :D

2012. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Abban nincs semmi rossz, ha véletlen megvágod magad és lenyalod a vért.

De ha már azért vágod meg magad, hogy érezzed az ízét, ez már egy kicsit furcsa. Erről jobb lenne leszokni.

2012. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem lenyalogatni, mert jó íze van, de direkt nem vágnám meg ezért magam. Az már beteges.
2012. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy tetszik az íze, az oké, de ne vágd meg magad direkt :S
2012. máj. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 delusion ***** válasza:

Semmilyen mentális problémám, betegségem, "szenvedélyem", mániám nincs nekem sem, de szerintem még nem volt olyan, hogy letöröltem volna a vért magamról - mindig inkább lenyaltam.


Ilyen önkínzásaim nekem is voltak, például kaptam egy bicskát, és rögtön kipróbáltam a tenyeremen, hogy "mennyire éles". Ennek azért szerintem már 8-10 éve legalább mondjuk, de akkor is az volt az első dolgom, hogy lenyaljam.


Szóval én is nagyon szeretem a saját vérem ízét. De ettől függetlenül fenntartom azt a nézőpontot én is, hogy azért nagyon ne pusztítsd magad emiatt.

2012. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!