Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak nekem furcsa ez, vagy...

Csak nekem furcsa ez, vagy Nektek is?

Figyelt kérdés

A volt párom az ország másik részéről jött az én városomba, s együtt éltünk. Mivel itt senkit sem ismert rajtam kívül, "összeszedett" elég linkóci haverokat, havernőket, vegyes életkorúakat. Voltak köztük 16, 17, 18 évesek is, de olyan életkorúak is, mint mi (harmincon felül). Irtó linkócik voltak, alpáriak, neveletlenek, teljesen kibuktam tőlük.

A legutóbbi pasim sem volt sokkal különb; örökké azon siránkozott, h. a régi gyerekkori haverja nem szívesen találkozik vele haverkodni, szabad időt eltölteni, mert a feleségével, a családjával van, sokat dolgoznak. Erre elkezdett a facebook-on és hasonló helyeken idegeneket bejelölgetni, mondván, hátha így lesznek haverjai. Az egyik egy alig húszéves, szintén alpári stílusú, primitív csaj, aki kezdett "rámászni" a páromra (hivta ide-oda stb.), na ebből is elegem lett, és őt is kihajítottam.


Teljesen meg vagyok ütközve az ilyen viselkedésen, h. ennyire igénytelen legyen néhány ember: linkóci, alpári kommunikációjú embereket szed össze neten és ilyenekkel jópofiskodik.

Ráadásul mindketten 30 éven felüliek.



2012. ápr. 29. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Azok az emberek, akik szellemileg, fizikailag lekötöttek, nem nagyon érnek rá csellengeni. Azok, akiknek az agya parlagon hever, azok vevők az ilyen laza kapcsolatokra.

A párod is addig csinálja, míg egyszer megjárja: megfosztják az értékeitől pl.

2012. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!