Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért viselkedik így? (megkérd...

Miért viselkedik így? (megkérdezni tőle nem fogom, normális válaszokat)

Figyelt kérdés

Van egy 30 körüli pasi, aki nagy valószínűséggel azt hiszi, hogy tetszik nekem. Van barátom, neki van barátnője. Igaz a barátomat még nem látta, de szerintem tud róla. Neten, olykor-olykor ír valamit nekem, de nem jellemző ez napi szinten. Élőben, amikor ránézek direkt elfordul, de viszont, ha azt hiszi nem látom, bámul..Nagyon furán viselkedik és kezd összezavarodni. Múltkor egymással szembe mentünk és minél közelebb kerültünk egymáshoz, annál inkább elfordította a fejét.

Olyan mintha elakarná velem hitetni,hogy tetszek neki, aztán jól pofára ejteni. Lehet csak én magyarázom bele..de fura..Mi a véleményetek erről?

16/L


2011. nov. 13. 12:58
 1/3 bánomisén ***** válasza:
51%
"Olyan mintha elakarná velem hitetni,hogy tetszek neki" - szerintem inkább az van, amivel kezdted az irományodat, hogy azt hiszi, ő tetszik neked és neki meg ez nem tetszik. Hagyd békén, írogass a neten a barátoddal.
2011. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne agyalj rajta, ne is foglalkozz vele. Valószínű, hogy csak belemagyarázod. Viselkedj vele normálisan, barátin, akkor valószínűleg ő is úgy fog, ha viszont valami KONKRÉT olyan lépest tenni, ami másra utal, utasítsd vissza. Ennyi.
2011. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy egy harminvas pasi nem így viselkedik, ha tetszik neki valaki. Ne törődj vele, valószínűleg csak belemagyarázod. Ha netán mégis határozottan kezdeményezne, akkor határozottan utasítsd vissza, ennyi.
2011. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!