Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Ha mondjuk van 3 csaj...

Lányok! Ha mondjuk van 3 csaj és egy fiú akik így mind CSAK barátok és elmennek együtt moziba akkor elvárjátok hogy a fiú fizessen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy balek a fiú, ha fizet...
2012. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Még a pasimtól sem várom el mindig hogy helyettem fizessen. Főleg ha én hívom el őt valahová. Mi megosztjuk a költségeket, mert engem akkor furdalna a lelkiismeret. Ha meghív engem meg egy barátnőmet pl fagyizni akkor nyilván hagyom hogy fizessen. Én ilyen vagyok :) 17/L
2012. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, és még a kaját/piát is ő vegye:D

Dehogy. Mindenki fizessen magának.

2012. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Neem, ha barátságról van szó, akkor természetesen mindenki magának fizet.
2012. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
attól függ miylen a vallásotok a bnőiddel:D:D:D bár ha a fiú skót ti meg 5zidók vagytok, akor nem lesz mozizás:D
2012. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mindenki magának fizet.
2012. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha egyetlen csaj is elvárná így, azt szívlapáttal verném agyon.

/L

2012. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem hiszem, hogy a pénzed erre kéne elköltened
2012. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy mentek el moziba, hogy ő meghív titeket és fizetni szándékozik mindenki jegyét, akkor a barátság semmi alapot nem ad arra, hogy bármelyikőtök is elvárja, hogy a fiú fizessen. Sőt, az arra ad alapot, hogy mindenki a maga pénzügyeit intézze, vagyis, hogy összedobjátok a pénzt a jegyre, kajára.
2012. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!