Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mezítláb az utcán? (többi lent)

Mezítláb az utcán? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sportnap volt, és az ugrógödörben homokos lett a cipőm,ezért levettem. Így mentem haza ma. A Blahán jött egy ilyen emberke, és elkezdett nekem bedumálni, hogy hogy merészelek mezítláb lenni. Aztán leült velem szembe a metrón, és egész úton ott ült meg dumált nekem, meg levette a cipőjét. Most akkor tényleg akkora nagy baj egy városban mezítláb lenni?
2012. máj. 9. 20:53
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem értem hogy miért akadt ki, én mezítláb bicikliztem egyik nap mert fájt a lábam. Mi köze neki ahhoz, hogy te most mezítláb vagy vagy cipőben?
2012. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen :D Mintha csöves lennél.
2012. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Bajnak nem baj, csak BP-n veszélyes.

Én egy túra utolsó szakaszát fejeztembe mezítláb künn a természetben. nagyon jó volt és nem féltem hogy fertőzött akármibe lépek...

2012. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Néha tényleg jó lehet mezítláb, de Budapesten azért vigyázz vele. Nem azért, hogy beszólnak, hanem mert iszonyat mocskos az egész város. Jó nagy bátorság kellett hozzá. Simán el lehet kapni gombát vagy egyéb fertőzést.
2012. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
A gomba még a kissebbik baj, valami miatt megsérül, simán valami hepatitist is felszedhet, szerencséje ha csak az A típusút, vagy vérmérgezést. Esetleg rozsdás szögbe lép, vagy valmi más éles tárgyba ami még félelmetesebb fertőzéseket hordoznak...
2012. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Múltkor én is láttam egy pasit, a bérletpénztárnál állni, Kispesten, cipő nélkül / nem volt ő se csöves /.

Nem jó a városban mezítláb járkálni, mert nemcsak fertőzést lehet összeszedni, hanem bele is lehet lépni valamibe, amely felsérti a bőrt / egy üvegszilánk vagy egy rozsdás szög meg aztán súlyosabb sebet ejthet /. Hogy piszkos lesz a talp, az a legkevesebb.

2012. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor én is elmentem sétálni, és feltörte a cipő a lábam, ezért mezítláb jöttem vissza. (Nem Budapest) Szerencsére senki sem szólt be, csak öreg nénike méregetett furcsán.
2012. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztál egy idiótával.


Én szoktam a városban mezítláb császkálni, nekem nincsenek rossz tapasztalataim ezzel. Beszólást is ritkán kapok, inkább csak a gyerekek figyelnek fel rá, és mutogatják a szüleiknek. Ha valakinek nincs jobb dolga, mint másnak megmondani, hogyan kellene élni, ott könnyen lehet, pont neki van valami gondja, amiről terel. Amíg a másik ember nem tesz keresztbe nekem, addig élje úgy az életét, ahogy neki tetszik. Márpedig az, hogy más mezítláb van nyáron, vagy gumicsizmába fülleszti a lábát, egészen addig nem az én dolgom, amíg nem zavar, hogy büdös. :D

2012. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nem baj.Miért lenne baj,miért kellene annak lennie?

Én egyszer láttam egy huszonéves lányt, máskor éppen öt évre rá két 8-10 éves lányt mezítláb menni az utcán.Utóbbiak iskolatáskával a hátukon, biztosan iskolából tartottak hazafelé.A talpuk-kissé-koszos volt, bizonyára egész nap mezítláb voltak.

2017. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!