Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A rátok irigykedőket lesajnálj...

A rátok irigykedőket lesajnáljátok, észre se veszitek vagy zavar, idegesit titeket?

Figyelt kérdés

Sokszor járok igy, pedig elég szerény vagyok, de ambiciós és elértem sokmindent.Rengetegszer irigykednek rám, egyeseknek nem jön hogy elhiggyék hogy van saját kocsim, leértékelnek amennyire csak tudnak, hogy biztos céges kocsi, biztos nem én szereztem meg, ha a szép barátnőmről volt szó, akkor szidtak mind az utolsó barm*t, hogy hogy lehet ennek a balf*sznak ilyen barátnője stb.


Mennyire más lenne ez a világ, ha nem irigykednének ennyit .Ha meg rosszul megy nekem akkor meg azért röhögnek, hogy nézd meg ezt a balféket.



2012. máj. 18. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Rám nem irigykedik senki :D
2012. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülj neki, nem egy kellemes tapasztalat.
2012. máj. 18. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy nem lehet az irigyeket nem észrevenni, mert nem csendesen, magukban irigykednek, miközben hagynak téged élni, hanem mindenféleképpen megpróbálják elnyomni saját rossz érzéseiket azáltal, hogy az irigyelt embert mocskolják:


A diploma nem jelent semmit!

A gazdagok mind sznobok!

Sok pénzt csak csalással lehet szerezni!

A szép nők mind k.urvák!

Biztos csak protekcióval szerezte ezt a jó munkát!

2012. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem érnek annyit, hogy leálljak velük vitatkozni emberi hangon/akárhogy máshogy.

Túl hülyék hozzá, úgysem fognák fel.

2012. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na hát... van egy barátom, fiú (lány vagyok). Neki van egy nője, aki nem is a nője, csak a csaj hiszi azt, hogy valaha az volt. A csaj 130 kiló fölötti, elég gáz szerencsétlen, de addig nem tartottam gáznak, amíg engem minden ordas kurv'nak el nem hordott, csak azért, mert a srácnak én tetszem és nem ő. Állandóan kapom az oltást, persze csak másodkézből. Eleinte szépen visszaoltottam, de mostmár letojom, nem törődök vele. Utálom az irigyeket.
2012. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát azért teljesen letojni nem lehet, azért egy kicsit csak zavar csak igyekszem nem foglalkozni vele.
2012. máj. 31. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Az csak jót jelent,ha irígykednek valakire, mert az elsimerés /rosszabbik/ de kifejezésmódja. En mprobléma. Ez nem az irígyeltre nézve rossz, hanem akit esz a fene. Azt meg egye is meg! Egyszóval át kell nézni rajtuk, nem kell foglalkozni velük. az irígyek jószágok a kutyát nem érdekelnek. Csak magukat macangolják. Amugy meg nem nagyon szorulok ilyen féle emberek társaságára, tehát ha ilyenekkel kevesebb van aki körberajong, azt eleve nem fogom fel tragediának.
2012. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki irigykedne rám,akkor tulajdonképpen szerintem észre sem venném.Lehet,hogy valaki irigykedik is rám,de nem is érdekel.Hadd csinálja,nem zavar.
2012. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!