Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki régen sportolt de utána abbahagyta. Kb 2-3 év mulva visszament és ugye mivel sok volt a kihagyása nem a legjobb (de régen amikor járt, a "fénykorába" sem volt valami jó). A bajom azzal van hogy mivel senkivel nem jár egy suliba akivel edzésre igen, beadja úgy az osztálytársainak/iskolatársainak mintha ő valami profi lenne, hangoztatja a folyosón hogy jár edzésekre csak azért hogy észrevegyék és mindezt úgy, hogy meccsekre sem viszik maximum ha nincs ki a létszám.

Mi a véleményetek az ilyenekről? Nektek is vannak hasonló ismerőseitek?


2012. máj. 22. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

:/

Ez hívom felelőtlennek, majd amikor egy két kreol oda megy hozzá, hogy gyere üssünk egyet, akkor rájön, hogy mekkora egy barom volt. Én ismertem, egy ilyen gyereket, azt mondta, hogy profi Thai-boxos erre mikor mondtam, hogy "játszunk" egy kicsit, a rúgásait még meg sem éreztem... azt hiszem itt kezdődik a szánalom...

De az utóbbi 2 évben egy karatés barátom mondta ezt... De ő nem is hazudott, tényleg nagyon jó, vele edzettem is a tesiórák előtt, közbe után :D Jó volt, mert mindig hamar földre tudott ütni(néhány gyomros és szia volt)

Amúgy meg ne foglalkozzatok vele, felesleges, mert csak bosszankodsz rajta.

2012. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok nem foglalkozni vele mert kb minden 2. mondatában benne van valmai ami mondjuk nem is igaz. Igazábol ami legjobban zavar hogy ő kb utánam kezdte ujra a sportolást csak nekem kevesebb volt a kihagyásom és én már megint ráhagytam és azóta sőt akkor is beadta hogy ő mennyivel jobb mint én amit most nem azért mondok mert én mennyire jó voltam de nála azért jobb és mindig mondogatja az apróbb beszólásait arra utalva hogy ő jobb nálam amik igazából leperegnek rólam főleg ha vissza is szólok neki de annyira idegesítő amikor próbálkozik a beégetésemmel. (mondjuk az vicces amikor utána beég mert visszaszólok vagy épp mások szólnak vissza neki.)
2012. máj. 22. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
beszélj az edzőtökkel, és kérj tőle egy "baráti" meccset ellene, ha szóval nem megy, akkor tettel kell (a magyarok úgy is inkább a tettek emberei), de amilyennek elmondod nem lenne ellenfél, túl sokra tartja magát és nem ismeri a saját korlátait, szóval már ebből a szempontból is csődtömeg.
2012. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából én már nem járok szoval nem birom megkérni az edzőt meg iannyira már nem is érdekel mert megszoktam ráadásul olyan személyről van szó aki ha mond valamit az oszd el 3al és akkor talán abban van valami igazság szoval csak sajnálni tudom, hogy össze-vissza hazudozik hogy "menőbb" legyen.
2012. máj. 22. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!