Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az ember járásában lehet...

Az ember járásában lehet valami furcsa, ami miatt megbámulják? Hogyan illik menni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
read4me! Pont ezt akartam én is berakni, mikor elolvastam a kérdést :D
2012. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát engem mindig figyelmeztet anyukám,hogy húzzam ki magam, ha meg kihúzom magam,akkor úgy nézek ki,mint aki karót nyelt. Szóval valahogy a kettő között kell, természetesen és lazán.
2012. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Sajnos a hadügyekre ma már többet forditanak mint amennyit a Hülye Járások Minisztériuma kap! Lecsökkentették a költségvetést, nem értjük miért?!"


:DD

2012. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Éppen ma láttam egy embert, akinek rémes járása volt.

Nagyokat lépett, berogyasztva a térdeit, jobbra, ballra kiingott, mit egy tengerész, és ezáltal pont úgy nézett ki, mint aki egy nagy zsákot cipel. És tényleg egy nagy sportzsák volt a vállán, habár az nem lehetett több, mint 3 kg, látszott rajta, hogy üres. A karakter olyan volt, hogy zsák nélkül is igy ment volna...alacsony, görbelábú, szögletesfejű.

A zsák csak kellék volt.

hogy , hogy illik menni? Dr Higgins a tudója

2012. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vetesd fel kamerával, hogy jársz, és nézd vissza. Nekem is hülye járásom volt.(még most is fura, de már javítottam rajta sokat)
2012. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a titkárnő hogy be shufflézott a kávéval:D
2012. szept. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*besafflézott, szkúzi
2012. szept. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!