Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A szalagavatóra a fiúk hívják...

A szalagavatóra a fiúk hívják meg a lányokat, vagy fordítva? Hogy szokott ez lenni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

engem pl. egy lány kért fel, ugyanis nem volt párja

ő 12.-es én 11.-es voltam :)

2009. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Egy pillanat.. Hadd nézzem meg a naptáramat..


Női emancipáció, egyenjogúság, archaikus nemi szerepek elhalványulása..

Hmm, jólvan, mégiscsak 2009-ben vagyok egy nyugati kultúrájú államban.

2009. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 baranyi kálmanné ***** válasza:
Réggen a fiuk most már a lányok .
2009. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem idén volt a szalagavatóm (lány vagyok) és én kértem fel keringőzni az egyik fiút az osztályból:D:D vicces volt a helyzet, de megérte, mert jó volt vele táncolni :)
2009. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Ej, ej, hát ha fiú vagy, te hívd meg a lányt, ha pedig lány, akkor a fiút! Vigyázz, bonyolult, nehogy felcseréld!

Egy tapasztalt ipse

2009. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 treffhetes ***** válasza:
alapvetően a fiúknak illene felkérni a lányokat,csak a lányok lelkesebbek,és inkább nem várnak rá,amíg egy fiú megteszi.tapasztalatom alapján a lányok mennek táncolni ha lehet,a fiúkat viszont általában küldeni kell:) (ha meg van olyan a környéken,akivel nem akarsz táncolni,akkor nagyon gyorsan keress valakit,nehogy nála köss ki:P)
2009. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!