Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a falszomszédomat, hogy hagyja abba a hangos zenehallgatást? -. -"

Figyelt kérdés
Panelban lakok, és a falszomszédom egy 13 éves fiú, aki egész nap dübörögteti a gagyi zenéit. Már teljesen elegem van belőle, főleg amikor énekelni is próbál hozzá! (tényleg teljesen kész vagyok tőle. ebben a pillanatban is hozzá a formáját -.-) Próbáltam szólni neki, de kb. nem hallgat semmire sem. Felnőttekkel udvarias, de velem és a nála nem sokkal idősebbekkel minden második szava qva, b*zi vagy f*szom. Köszönni sem szokott nekem, és annyira nem is szoktunk beszélni. Van rá valami mód, hogy rávegyem a fejhallgató használatára vagy a hangfal lehalkítására? 14/L.

2012. máj. 30. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Küld át apukádat.
2012. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldd át apádat, anyádat, hogy beszéljenek az ő apjával, anyjával.
2012. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, küldd át a szüleidet.
2012. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrök rábeszélik, hogy halkítsa le, én a srégen szembe lévő szomszédra hívtam őket /mélynyomót a kapuban, az ablakomra fordította, miután megkértem, hogy halkítsa le azt a szart, amit hallgat. A Természetesen a gyerekeim alvásidejében.
2012. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Tehát akkor sorrendben: Küldd át a szüleidet, hogy beszéljenek az övéivel. Ha ez nem segít, ki kell hívni a rendőrséget. Nem kell félni. Megkérdezik először, mi a panaszotok, aztán felmennek hozzájuk és szóban figyelmeztetik először, legközelebb pénzbírságot rónak ki. Nálunk így volt :)
2012. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mustafa33 ***** válasza:
53%
Kutyaharapást szőrével. Hangfalakat falhoz tapasztani, hangerő maximumra és a zene legyen Wagner. tuti hogy holnap ő fog kérni téged, halkídsd le. Nekem bevált egy hét alat. (az alattam lakóval egyszerűbb volt, ő a nyitott ablakba rakta ki a reprókat és vigyorgott hozzá, ezen segített 3 vízel teli mikrotén zacskó)
2012. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit az utolsó írt, nem valami jó ötlet, mert ebből szokott kitörni a háború, hogy ki tud jobban borsot törni a másik orra alá.
2012. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mustafa33 ***** válasza:
83%
Utolsó igazad van, csak szokott lenni egy bizonyos utolsó csepp. Kábé egy, másfél év után, amikor semmilyen kipróbált enyhébb módszer nem tűnik hatásosnak. Természetesen, a saját erőket is fel kel mérni és számítani a lehetséges reakciókra. De egyes emberek arroganciája előtt nem lehet a végtelenségig hátrálni. valahogy a tudtukra kel adni, hogy hol a határ.
2012. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!